Víte co?

Kecání o tom, co se nikam nevejde, nebo nikam nevede.

Víte co?

Nový příspěvekod Cebi » 16.10.2005 02:02:52

Je mi zima. Zima je mi v duši. Držím se jako klíště chladivé věci, co dodává odvahu i těm největším zbabělcům. Do obličeje mi sálá moc vyzařující z kusu kovu a nylonem vyztuženého plastu. Podléhám a přibližuji obličej dokud se nedotýkám. Jen iluze. Chlad kterým mě zahalí jen umocní můj třes. Zvednu hlavu. Les kolem se přibližuje a stahuje kolem mě, jako oprátka. Tichem a tmou se prořezávají zvuky praskajících větviček a za zády mi šumí kukuřice. Není to ale vítr, kdo laská kukuřičné klasy. To jsou lidé co po nás jdou. V lese září chemická světla jako jedovaté světlušky. Otočím se, odjistím a připravim se k obraně svého sektoru. Podívám se po chlapech kolem. Zalícené zbraně jim trčí z těl jako obří paraziti. Jeden z nich na mě kývne. Nevím jestli to udělal proto, aby mi dodal odvahu, nebo aby ujistil sebe o tom, že ho strach nezmrazil.Do ticha se ozve: "KONTAKT!!" V hlase trubače této famfáry se smísil děs a úleva. Automaty ze západní strany opevnění se rozštěkají do noci a kulky vyletí vstříc nepříteli jako nenasytní jestřábi. Kukuřice se rozvlní a vyplivne přede mě šest siluet. Dřív než stačím zareagovat padnou k zemi a zmizí. Na sítnici se mi vypálí šmouha ze zápalnice letícího granátu. Hlasivky ze sebe vyderou jen chraptivé: "GRANÁT!" Přimknu se ke kmeni sousedního stromu a stočím se do klubíčka. Granát se zachytil do koruny stromu ani ne tři metry od mé pozice. Výbuch do okolí rozmetá kusy větví s příměsí smrtících šrapnelů. Mé tělo se topí v adrenalinu. Po bolesti, zimě a citech není ani památky. Vše co zůstalo jsou jen nenávist a vůle přežít. Na opevnění se snáší jeden granát za druhým a brzy se všudypřítomný hliněný prach zabydluje v mých ústech, očích. Ani ne šest metrů přede mnou se rozvlní kopřivy. Pažbu si silně zarazím do ramene, nekloním lehce hlavu. Červená tečka zaměřovače se mi promítne na děsivou scenérii přede mnou. Zmáčknu to. Dlouhá dávka pročísne podrost přede mnou a rychle zanikne v hřmění okolní bitvy. Za zády se mi ozve odpověď v podobě desetirané dávky z MP5-tky. Projektily mi zabubnují o taktickou vestu. S údivem nad lidskou blbostí se otočím do středu základny a hulákám: "Kterej idiot?! Neumíš střílet na horizont?" Ze tmy se kromě rachocení palby a třeskotu granátů neozývá nic, co by se dalo považovat za odpověď na moje dotazy. V gestu, které nemůže nikdo vidět, vyjádřim svoje rozčarování a rezignovanost. Z kapsy vytáhnu bílý hadr, uvážu ho kolem hlavně a opatrnou chůzí se vydám vstříc noční rose a studenému guláši v naší bázi...Této kratochvílí patřící do rodiny extrémních sportů se říká airsoft. A začal jsem s ní koketovat asi před třemi lety. Za tu dobu se nám podařilo vybudovat fungující bandu "lidí" s podobnými zájmy a ochotou dělat něco pro team. Zažily sme kopec srandy a poznali lidi z celé republiky. Tento thread sem založil, abych se dozvěděl, co si o něčem takovém jako Airsoft myslíte a zda byste to nechtěli zkusit? No a taky z duševního exhibicionizmu samozřejmě. ;)
Dial-up je má temná minulost...
Uživatelský avatar
Cebi
Prvok
 
Příspěvky: 49
Registrován: 27.02.2004 20:16:50
Bydliště: PO BOx

Nový příspěvekod Czernobyl » 16.10.2005 23:40:06

Nářez, ja zažil když to vyprávěl LIVE \:D/ . Cebi se dal na dráhu válečného ehm airsoftového dopisovatele. Ptám se na jediné: "Proč to nemáme na stránkách jako článek?"
Uživatelský avatar
Czernobyl
Člen rady, admin, rypouš sloní
 
Příspěvky: 694
Registrován: 12.11.2003 22:22:56
Bydliště: MARS

Nový příspěvekod dalicros » 17.10.2005 08:16:35

protoze to je mysleny jako koncept pro diskuzni fora, aby se propagoval airsoft, coz by si vedel, kdyby si obcas vlez na nase stranky :roll:
Uživatelský avatar
dalicros
Hodný pán s kloboukem
 
Příspěvky: 622
Registrován: 25.01.2004 14:03:17
Bydliště: Baron von Zhidenitz

Nový příspěvekod Cebi » 17.10.2005 17:49:23

Jenže je to moc dlouhý, aby to něco propagovalo...skoro nikdo nevydrží do konce...
Dial-up je má temná minulost...
Uživatelský avatar
Cebi
Prvok
 
Příspěvky: 49
Registrován: 27.02.2004 20:16:50
Bydliště: PO BOx

Nový příspěvekod Czernobyl » 18.10.2005 13:45:35

Ja t opřečet komplet dvakrát :)))
Uživatelský avatar
Czernobyl
Člen rady, admin, rypouš sloní
 
Příspěvky: 694
Registrován: 12.11.2003 22:22:56
Bydliště: MARS

Dotaz

Nový příspěvekod pna » 04.11.2005 21:01:45

Docel by mě zajímalo, když tak umíte poutavě popisovat, jestli jste někdy skutečně zažili výbuch granátu. Není podmínkou F1, stačí obyčejná RG4. Jestli vůbec víte, jak to vypadá když to "skutečně" bouchne.
Jo a jinak, jak vám lítaj antiperle?
Jak se do lesa volá, tak z lesa hajnej.
Uživatelský avatar
pna
Přispěvovatel
 
Příspěvky: 265
Registrován: 20.12.2003 11:42:40
Bydliště: Hora Kutná

Nový příspěvekod Czernobyl » 05.11.2005 00:58:26

tak mi nemáme antiperle, [-( máme 6mm BBčka 8). ale jinak pokud je mi známo tak to snad nigdo nezažil, naštěstí nebo bohužel teď nevím co vybrat :wink:
Uživatelský avatar
Czernobyl
Člen rady, admin, rypouš sloní
 
Příspěvky: 694
Registrován: 12.11.2003 22:22:56
Bydliště: MARS

Nový příspěvekod Monty » 05.11.2005 01:40:25

nepíše se mi, ale my
Když musíš, tak musíš...
Uživatelský avatar
Monty
Předseda, site admin
 
Příspěvky: 2837
Registrován: 16.06.2003 21:42:18
Bydliště: Kutná Hora

Nový příspěvekod pna » 05.11.2005 12:18:31

Monty píše:nepíše se mi, ale my

Ale no tak předsedo, nebuď tak úzkoprsej na tu češtinu, dopřej mládí trochu nedokonalosti

Czernobyl píše:tak mi nemáme antiperle, [-( máme 6mm BBčka 8). ale jinak pokud je mi známo tak to snad nigdo nezažil, naštěstí nebo bohužel teď nevím co vybrat :wink:

Přikláním se k tomu naštěstí. Ono to ve filmech vypadá akčně, když všechno lítá vzduchem a hrdina běží středem se vztyčenou hlavou a nasranym výrazem ve tváři, ale ve skutečnosti to je jinak. Když odhodíš F1 (vajíčko) ze zákopu na cíl tak ti garantuju, že se v první chvíli toužíš po tom stát se žížalou a mít tu schopnost zavrtat se hlouběji. S RG4 se hází při ostrém nácviku rovnou před sebe bez krytí zákopem a zase ti zaručuji, že zjistíš, že tvůj osobní rekord v hodu do dálky byl do té doby směšně nízký, protože strach je strach a dodá sakra sílu.

6mm BBčka??? Copak, antiperle došly? Zkuste Tic-Tac. :lol:
Jak se do lesa volá, tak z lesa hajnej.
Uživatelský avatar
pna
Přispěvovatel
 
Příspěvky: 265
Registrován: 20.12.2003 11:42:40
Bydliště: Hora Kutná

Nový příspěvekod Ladas » 14.11.2005 23:14:57

Cebi píše:Jenže je to moc dlouhý, aby to něco propagovalo...skoro nikdo nevydrží do konce...


já to přečetl!!! a ..... docela se mi to líbí,pěkně napsaný,opravdu!! chlapci až budete mít nějakou akci,prosím dejte mi vědět na jabber ( na fórum moc nechodím)!!! moc rád bych se kouknul,díky
Uživatelský avatar
Ladas
Začátečník
 
Příspěvky: 143
Registrován: 19.06.2003 23:18:22
Bydliště: doma

Nový příspěvekod Cebi » 17.11.2005 15:51:57

2PNA: Proč nám tu o těch granátech vůbec říkáš? To si myslíš, že je to tak super hustý, že to nikdo krom tebe neví? Opravdu netušim, proč se do softu navážíš. Že by další vejtaha?
2Ladas: Dík za pochvalu. Určitě ti dáme vědět. Nečekej, ale že bysme šli hrát v mrazu nebo v dešti (oboje sme zažili a není o co stát) :wink:
Dial-up je má temná minulost...
Uživatelský avatar
Cebi
Prvok
 
Příspěvky: 49
Registrován: 27.02.2004 20:16:50
Bydliště: PO BOx

Nový příspěvekod pna » 22.11.2005 20:40:44

Cebi píše:2PNA: Proč nám tu o těch granátech vůbec říkáš? To si myslíš, že je to tak super hustý, že to nikdo krom tebe neví? Opravdu netušim, proč se do softu navážíš. Že by další vejtaha?

1. Netušim význam slova "hustý" v tomto větném spojení. Bohužel to nemám ve slovníku, ale učim se.
2. Samozřejmě, že mi je jasný, že nejsem jedinej, kdo někdy házel granátem. Nebylo to myšleno jako poučování, jen jsem byl zvědavej na tvoje zkušenosti, když to tak procítěně popisuješ. Byl bych pro to, aby každej na vlastní kůži zažil a viděl co granát, nebo jakákoliv jiná trhavina dokáže. Aspoň by spousta lidí měla větší respekt i k zábavní pyrotechnice.
3. Do softu se nenavážím, každej ať se baví tím co je mu bližší. Netušil jsem, že si takovej cíťa. Pro ty co mě neznaj, moje druhé jméno je rypák.
4. Proč vejtaha? Že si dělám srandičky z antiperlí? Nebo že popisuju hod granátem? To je u tebe každej vejtaha, kdo zažil něco co ty ne?
Jak se do lesa volá, tak z lesa hajnej.
Uživatelský avatar
pna
Přispěvovatel
 
Příspěvky: 265
Registrován: 20.12.2003 11:42:40
Bydliště: Hora Kutná

Nový příspěvekod Cebi » 01.12.2005 21:28:07

1. Promiň použil jsem tento výraz ze slovníku bombastičnosti.
2.Nepopisoval sem reálný konflikt, ale konflikt airsoftový (tzn. granáty jsou vyrobeny z různých druhů hmot na bázi vápníku a pro vytvoření šrapnelů smíchány s municí nebo luštěninou). Mimochodem, je to vlastně popis obrany dobyté nepřátelské základny jednotkami NATO při akci v Brandýse nad Orlicí, která se konala tuším 9.10.2005. Tvoje poznámka o vrhu reálným granátem mě proto naprosto vykolejila.
3. Jen sem tě asi mylně zařadil do obvyklé skupiny paintballových posměváčků.
4. Znám spousty skromnějších lidí...asi proto

Proč se místo tohohle nezajdeš třeba na to naše pinožení podívat? Alespoň bys mohl potom rejpat do živého
Dial-up je má temná minulost...
Uživatelský avatar
Cebi
Prvok
 
Příspěvky: 49
Registrován: 27.02.2004 20:16:50
Bydliště: PO BOx


Zpět na Offtopic

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron