Viděli jste na TV Nova? To jsme dopadli.... :-(

Kecání o tom, co se nikam nevejde, nebo nikam nevede.

Nový příspěvekod Monty » 09.05.2007 12:21:43

Druss píše:
Monty píše:No nechci nikoho obhajovat, ale ta ženská neměla šanci ho vidět.


Já si zase myslím že ho měla šanci vidět....ale tvůj názor ti neberu :wink:


Tak jsem to dneska počítal, jel jsem 40-50 a od křižovatky ke kruháku jsem napočítal 7, tzn, motorka tam byla za max 3
Když musíš, tak musíš...
Uživatelský avatar
Monty
Předseda, site admin
 
Příspěvky: 2837
Registrován: 16.06.2003 21:42:18
Bydliště: Kutná Hora

re

Nový příspěvekod King » 09.05.2007 12:27:09

Monty píše:
Druss píše:
Monty píše:No nechci nikoho obhajovat, ale ta ženská neměla šanci ho vidět.


Já si zase myslím že ho měla šanci vidět....ale tvůj názor ti neberu :wink:


Tak jsem to dneska počítal, jel jsem 40-50 a od křižovatky ke kruháku jsem napočítal 7, tzn, motorka tam byla za max 3


Jasně ho nemohla vidět. Sice to byl člen KHnetu a mýho kolegy spolužák ale není přeci normální jezdit 150 po Hoře. Ten člověk mohl zabít klidně nějaký dítě což už tady taky bylo.
Pentium II 350 MHz. 64MB RAM , 8.6 GB HDD, CD- ROM.
Uživatelský avatar
King
nadposkok
 
Příspěvky: 794
Registrován: 02.12.2004 17:10:34
Bydliště: pod Alcomou

Nový příspěvekod Druss » 09.05.2007 15:11:40

pna píše:Ty G- čka jsou plánované garaáže. Měli by být placené a neví se, jestli bude vůbec mezi lidmi zájem. A taky jsem slyšel, že pan starosta je proti nim.


To jako ti *** nehodní páni *** maj v plánu udělat garáže na jedinejch místech kde si můžou děti hrát? To si jako myslej že když se kouknu ven tam místo trávy uvidím garáž?

No tak to panáčkové z města *** nakakat ***!!!

By mě zajímalo kterej kokot tohle vymyslel
Druss
nadposkok
 
Příspěvky: 461
Registrován: 01.07.2003 13:06:39

Nový příspěvekod Kocour » 09.05.2007 15:13:32

ten červenej kruhák co nevypadá jako kruhák opravdu kruhák bude. I s nástupníma ostrůvkama pro autobus.

:lol: :lol: :lol:
Nic není tak malé, aby vám to nemohlo přerůst přes hlavu.
Uživatelský avatar
Kocour
nadposkok
 
Příspěvky: 254
Registrován: 22.04.2006 12:34:17

Nový příspěvekod Kocour » 09.05.2007 15:16:25

Nic není tak malé, aby vám to nemohlo přerůst přes hlavu.
Uživatelský avatar
Kocour
nadposkok
 
Příspěvky: 254
Registrován: 22.04.2006 12:34:17

Nový příspěvekod Druss » 09.05.2007 15:17:15

Kocour píše:ten červenej kruhák co nevypadá jako kruhák opravdu kruhák bude. I s nástupníma ostrůvkama pro autobus.

:lol: :lol: :lol:


Já teda nevím kdy jsi tamtudy šel naposledy ale takhle velkej kruhák tam nebude....kruháček ano....ale takovej pidi zato budou 2 velký zastávky kam sotva autobus najede protože je to úzký a taky vznikne velká plocha volnýho prostoru *** na bobek ***
Druss
nadposkok
 
Příspěvky: 461
Registrován: 01.07.2003 13:06:39

Nový příspěvekod Druss » 09.05.2007 15:18:17



jo to je přesně on :lol: :lol: :lol:
Druss
nadposkok
 
Příspěvky: 461
Registrován: 01.07.2003 13:06:39

Nový příspěvekod ludvik » 09.05.2007 17:29:50

Druss píše:To jako ti *** nehodní páni *** maj v plánu udělat garáže na jedinejch místech kde si můžou děti hrát? To si jako myslej že když se kouknu ven tam místo trávy uvidím garáž?
No tak to panáčkové z města *** nakakat ***!!!
By mě zajímalo kterej kokot tohle vymyslel


Hele ty hodnej pane ... přečti si ten text, co k tomu je. Je to hlavně pouze návrh a sám projektant tam někde zmiňuje, že to všude stejně nepůjde. Kromě toho mají být podzemní, tj. to moc nezabere.
Když už musíš, tak jsi v .... nuclear.khnet.info
Uživatelský avatar
ludvik
Site Admin
 
Příspěvky: 1976
Registrován: 18.06.2003 08:40:10

Nový příspěvekod Baracuda » 09.05.2007 19:32:39

Ad dopravni generel:muj tata proti nemu delal dokonce petici,to co vymysleli je prasarna... Zrusi se prakticky vsechny zbytky zelene plochy na sidlisti,parkovat bude takrka nemozne. Podle planu ktere jsme meli doma tak delali propocty mist asi pro motorky a ne pro auta. Viz parkovani u khsoftu, maj tam nakresleno 6 aut,vejdou se tam stezi 4... a takovychto mist je tam prehrsele...

Tech problemu je daleko vice a dle vsech informaci se i pres ne cely projekt zrealizuje. A duvod proc se to cele dela je natolik banalni, ze je hanba o nem mluvit, ale sirit to nebudu...
..::^-_-^::..

Linux is like a wigwam NO Windows NO Gates and an Apache inside
Uživatelský avatar
Baracuda
Hustej masér
 
Příspěvky: 531
Registrován: 17.06.2003 13:21:34
Bydliště: Slam

Nový příspěvekod Druss » 09.05.2007 19:56:00

ludvik píše:Kromě toho mají být podzemní, tj. to moc nezabere.


No to stejně znamená že to zelený místo na dlouho zmizí a pokud si člověk představí že bude muset být nějaký vjezd adt....kolik toho asi z tý plochy zbyde. Než tam vyroste tráva atd...tohle jim nikdy neprojde
Druss
nadposkok
 
Příspěvky: 461
Registrován: 01.07.2003 13:06:39

Nový příspěvekod pna » 09.05.2007 19:58:33

Druss píše:No to stejně znamená že to zelený místo na dlouho zmizí a pokud si člověk představí že bude muset být nějaký vjezd adt....kolik toho asi z tý plochy zbyde. Než tam vyroste tráva atd...tohle jim nikdy neprojde

Chystáš se jim vyprávět vtipy, až je unudíš k smrti? :wink:
Jak se do lesa volá, tak z lesa hajnej.
Uživatelský avatar
pna
Přispěvovatel
 
Příspěvky: 265
Registrován: 20.12.2003 11:42:40
Bydliště: Hora Kutná

Nový příspěvekod Druss » 09.05.2007 19:59:31

pna píše:
Druss píše:No to stejně znamená že to zelený místo na dlouho zmizí a pokud si člověk představí že bude muset být nějaký vjezd adt....kolik toho asi z tý plochy zbyde. Než tam vyroste tráva atd...tohle jim nikdy neprojde

Chystáš se jim vyprávět vtipy, až je unudíš k smrti? :wink:

JJ :wink: :lol: :lol:
Druss
nadposkok
 
Příspěvky: 461
Registrován: 01.07.2003 13:06:39

hm

Nový příspěvekod gigous2 » 12.05.2007 23:21:55

no ta ženská nejela zrovna pomalu, takže moc času na rozhlížení neměla. krom toho taková motorka v akceleraci dělá docela kravál, divil bych se, že by ji neslyšela. myslím, že tam snad kdysi bývala i stopka. no a to celodenní svícení taky moc nezafungovalo. kde asi soudruzi z prahy udělali chybu? na tom videu to opravdu vypadá, že v křižovatce zpomalovala. ale je to jasně její vina, měla dát přednost. jenže lidi stejně budou říkat, že ten motorkář jel jako prase. a ještě reakce na kinga: co do toho pleteš děti? copak děti nejsou lidi? děti jsou něco víc?
gigous2
 

Re: hm

Nový příspěvekod karbo » 13.05.2007 11:18:08

gigous2 píše:no ta ženská nejela zrovna pomalu, takže moc času na rozhlížení neměla. krom toho taková motorka v akceleraci dělá docela kravál, divil bych se, že by ji neslyšela. myslím, že tam snad kdysi bývala i stopka. no a to celodenní svícení taky moc nezafungovalo. kde asi soudruzi z prahy udělali chybu? na tom videu to opravdu vypadá, že v křižovatce zpomalovala. ale je to jasně její vina, měla dát přednost. jenže lidi stejně budou říkat, že ten motorkář jel jako prase. a ještě reakce na kinga: co do toho pleteš děti? copak děti nejsou lidi? děti jsou něco víc?


A ty seš člověk? Podle tvých názorů bych tě tipoval na mixér...
Uživatelský avatar
karbo
Začátečník
 
Příspěvky: 141
Registrován: 03.04.2004 14:46:21
Bydliště: Masarykova 582

Re: hm

Nový příspěvekod Monty » 13.05.2007 19:10:57

gigous2 píše:no ta ženská nejela zrovna pomalu, takže moc času na rozhlížení neměla. krom toho taková motorka v akceleraci dělá docela kravál, divil bych se, že by ji neslyšela. myslím, že tam snad kdysi bývala i stopka. no a to celodenní svícení taky moc nezafungovalo. kde asi soudruzi z prahy udělali chybu? na tom videu to opravdu vypadá, že v křižovatce zpomalovala. ale je to jasně její vina, měla dát přednost. jenže lidi stejně budou říkat, že ten motorkář jel jako prase. a ještě reakce na kinga: co do toho pleteš děti? copak děti nejsou lidi? děti jsou něco víc?


Dle toho, co jsem na křižovatce testnul, tak když tam vjela, tak motorka nebyla ještě ani na kruháku.
Když musíš, tak musíš...
Uživatelský avatar
Monty
Předseda, site admin
 
Příspěvky: 2837
Registrován: 16.06.2003 21:42:18
Bydliště: Kutná Hora

PředchozíDalší

Zpět na Offtopic

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron