Někdo falšuje příspěvky do fóra viz.: Gigous - omluva

Kecání o tom, co se nikam nevejde, nebo nikam nevede.

Kdo zneužil funkce administrátora fóra:

Monty
0
Žádná hlasování
Ludvik
0
Žádná hlasování
Protheus
0
Žádná hlasování
Druss
1
7%
CEC
0
Žádná hlasování
Gigouš nezná základní pravidla pro vytváření hesel
14
93%
 
Celkem hlasů : 15

Někdo falšuje příspěvky do fóra viz.: Gigous - omluva

Nový příspěvekod gigous » 17.11.2007 23:02:39

Někdo zneužil pravomoci administrátora a založil diskuzi pod mým jménem za účelem poškození mé osoby. Zároveň blokoval moje přihlášení do fóra. Žádám kompetentní osobu, aby podvodíka vypátrala a potrestala za porušení pravidel užívání fóra a stanov sdružení.
Uživatelský avatar
gigous
Hustej masér
 
Příspěvky: 590
Registrován: 19.11.2005 15:29:11
Bydliště: KH

Re: Někdo falšuje příspěvky do fóra viz.: Gigous - omluva

Nový příspěvekod Druss » 18.11.2007 00:25:38

gigous píše:Někdo zneužil pravomoci administrátora a založil diskuzi pod mým jménem za účelem poškození mé osoby. Zároveň blokoval moje přihlášení do fóra. Žádám kompetentní osobu, aby podvodíka vypátrala a potrestala za porušení pravidel užívání fóra a stanov sdružení.


To si ze mě děláš p.rdel!! Co si mě k.urva bereš do huby a sereš moji přezdívku do týhle ankety. Upozorňuju tě, že už nejsem daleko od toho abych se sebral a došel ti to vysvětlit jinak. Kdybys nebyl vymaštěnej prudič tak někomu z adminů napíšeš ať se na to podívá. Buď si vědom toho že se na to podíváme a uvidíme co s viníkem uděláme.....ale buď si taky vědom že se potom podíváme na tebe...Nikdo tady nebude poškozovat naše osoby tvrzením že jsme možní hackeři bez jakýchkoliv důkazů
Druss
nadposkok
 
Příspěvky: 461
Registrován: 01.07.2003 13:06:39

Nový příspěvekod ludvik » 18.11.2007 01:08:42

za a) nikdo pravomocí administrátora nezneužil
za b) nikdo ti přihlášení neblokoval (resp. o tom nevím)
za c) pokud máš jednoduchý heslo, tak se nediv, že ho je schopen kdekdo rozluštit
za d) autorovi už bylo vyčiněno, a nebyl to žádný admin. a thread byl zamknut.
za e) kdyby se někdo ptal, jméno zde nezveřejním
za f) já to nebyl!
za g) hlasovací otázku jsem upravil já
Když už musíš, tak jsi v .... nuclear.khnet.info
Uživatelský avatar
ludvik
Site Admin
 
Příspěvky: 1976
Registrován: 18.06.2003 08:40:10

Nový příspěvekod Monty » 18.11.2007 09:41:22

Gigouši, to jsi trochu přehnal ne mě takhle napadnout a vůbec skoro celou Radu Sdružení?
Jak si to vůbec můžeš dovolit?
A pokud jsi měl jednoduché heslo, tak dobře ti tak a buď rád, že ten člověk, který ho odhalil neudělal ti něco horšího.

Příště si laskavě rozmysli než něco plácneš, už mě opravdu nebavíš.
Když musíš, tak musíš...
Uživatelský avatar
Monty
Předseda, site admin
 
Příspěvky: 2837
Registrován: 16.06.2003 21:42:18
Bydliště: Kutná Hora

Nový příspěvekod Klainn » 18.11.2007 19:27:52

Byl jsem to já. Domluveno mi bylo. Postih není možný, jelikož nejsem členem KHnetu a nevyužívám žádnou z jejich služeb.
Pro ostatní i pro Tebe alespoň ponaučení aby si lépe zabezpečili účty.. Né jenom na KHnetu, ale i na všech emailech apod.

Navrhuji toto téma zamknout. Problém vyřešen.
***Intel Inside - Idiot Outside***
Uživatelský avatar
Klainn
Ničitel klávesnice
 
Příspěvky: 495
Registrován: 17.06.2003 13:52:34
Bydliště: Církvice

Nový příspěvekod driver » 18.11.2007 19:48:46

Klainn píše:Byl jsem to já. Domluveno mi bylo. Postih není možný, jelikož nejsem členem KHnetu a nevyužívám žádnou z jejich služeb.
Pro ostatní i pro Tebe alespoň ponaučení aby si lépe zabezpečili účty.. Né jenom na KHnetu, ale i na všech emailech apod.

Navrhuji toto téma zamknout. Problém vyřešen.

možná se někteří lidé poučily ale každopádně to bylo od tebe hodně sprostý...jak si tohle vůbec můžeš dovolit a co bylo tvím počínáním zamejšleno?takovýhle lidi sem nikdy nechápal a ani to mu jinak nebude. :evil:
Uživatelský avatar
driver
podposkok
 
Příspěvky: 377
Registrován: 31.07.2007 18:44:28
Bydliště: KH

Nový příspěvekod Klainn » 18.11.2007 19:53:50

driver<k4sk4d3r> píše:
Klainn píše:Byl jsem to já. Domluveno mi bylo. Postih není možný, jelikož nejsem členem KHnetu a nevyužívám žádnou z jejich služeb.
Pro ostatní i pro Tebe alespoň ponaučení aby si lépe zabezpečili účty.. Né jenom na KHnetu, ale i na všech emailech apod.

Navrhuji toto téma zamknout. Problém vyřešen.

možná se někteří lidé poučily ale každopádně to bylo od tebe hodně sprostý...jak si tohle vůbec můžeš dovolit a co bylo tvím počínáním zamejšleno?takovýhle lidi sem nikdy nechápal a ani to mu jinak nebude. :evil:


Myslím, že se toho zas tolik nestalo.. a co mě k tomu vedlo?...Jeho chování, blbé připomínky, chování k lidem ke kterým by měl mít alespoň částečně respekt.
***Intel Inside - Idiot Outside***
Uživatelský avatar
Klainn
Ničitel klávesnice
 
Příspěvky: 495
Registrován: 17.06.2003 13:52:34
Bydliště: Církvice

Nový příspěvekod gigous » 18.11.2007 20:01:54

I kdyby někdo heslo rozluštil nedává mu to právo vstupovat na můj účet. Jde o morální stránku věci. A jak je možné, že sem mohou přispívat i nečlenové našeho sdružení? Tady je asi něco špatně.
Uživatelský avatar
gigous
Hustej masér
 
Příspěvky: 590
Registrován: 19.11.2005 15:29:11
Bydliště: KH

Nový příspěvekod driver » 18.11.2007 20:04:56

Myslím, že se toho zas tolik nestalo.. a co mě k tomu vedlo?...Jeho chování, blbé připomínky, chování k lidem ke kterým by měl mít alespoň částečně respekt.

s kouskem věty s tebou sohlasím ale furt tě to neopravňuje někomu lízt do soukromí.to je prostě neomluvitelný velice sprostý a všude se za to tvrdě trestá.
Uživatelský avatar
driver
podposkok
 
Příspěvky: 377
Registrován: 31.07.2007 18:44:28
Bydliště: KH

Nový příspěvekod Klainn » 18.11.2007 20:05:58

gigous píše:I kdyby někdo heslo rozluštil nedává mu to právo vstupovat na můj účet. Jde o morální stránku věci. A jak je možné, že sem mohou přispívat i nečlenové našeho sdružení? Tady je asi něco špatně.


A že zrovna ty mluvíš o morálce? Za celou dobu co jsi ve sdružení, jsem od Tebe nečetl jediný normální příspěvek, akorat se snažíš někoho provokovat a asi Tě to ohromně baví, kdyby každý koho jsi kdy provokoval měl založit svůj Topic a stěžovat si na Tebe, tak se na tomto fóru asi nedočteme nic jiného.
Jinak fórum je veřejné a může sem psát kdokoliv kdo se zaregistruje.
***Intel Inside - Idiot Outside***
Uživatelský avatar
Klainn
Ničitel klávesnice
 
Příspěvky: 495
Registrován: 17.06.2003 13:52:34
Bydliště: Církvice

Nový příspěvekod Klainn » 18.11.2007 20:08:23

driver<k4sk4d3r> píše:
Myslím, že se toho zas tolik nestalo.. a co mě k tomu vedlo?...Jeho chování, blbé připomínky, chování k lidem ke kterým by měl mít alespoň částečně respekt.

s kouskem věty s tebou sohlasím ale furt tě to neopravňuje někomu lízt do soukromí.to je prostě neomluvitelný velice sprostý a všude se za to tvrdě trestá.

Tak mě potrestejte, nejsem proti. Jen jsem prostě udělal co jsem chtěl a jak vidim, dostavila se i odezva, alespoň už teď ví že není nedotknutelnej..
***Intel Inside - Idiot Outside***
Uživatelský avatar
Klainn
Ničitel klávesnice
 
Příspěvky: 495
Registrován: 17.06.2003 13:52:34
Bydliště: Církvice

Nový příspěvekod driver » 18.11.2007 20:14:01

Tak mě potrestejte, nejsem proti. Jen jsem prostě udělal co jsem chtěl a jak vidim, dostavila se i odezva, alespoň už teď ví že není nedotknutelnej..

potrestat se tě dá asi jen pouze fyzickou domluvou.nikdo ti asi nemůže dát nějakou pokutu či vyhodit ze sdružení jak by to bylo v jinym případě...
Uživatelský avatar
driver
podposkok
 
Příspěvky: 377
Registrován: 31.07.2007 18:44:28
Bydliště: KH

Nový příspěvekod Klainn » 18.11.2007 20:37:18

driver<k4sk4d3r> píše:
Tak mě potrestejte, nejsem proti. Jen jsem prostě udělal co jsem chtěl a jak vidim, dostavila se i odezva, alespoň už teď ví že není nedotknutelnej..

potrestat se tě dá asi jen pouze fyzickou domluvou.nikdo ti asi nemůže dát nějakou pokutu či vyhodit ze sdružení jak by to bylo v jinym případě...


Fyzickou domluvou? .. no to je značně zavádějící:D :D :D
Domluveno mi bylo a jestliže to admini budou ještě něják řešit, to už nechám na nich.
Jen jsem chtěl poukázat na skutečnost, že gigouš za celou dobu niják nenapomohl k chodu sdružení(což ale dělá 99% členů) ba spíš naopak provokoval a opakovaně prakticky urážel lidi, kteří se o chod starají a ze stran svých funkcí si nemohou dovolit chovat se jako on a poslat ho do patřičných mezí. Naopak, stane-li se něco jemu- zakládá topic, pořádá hlasování, snaží se očernit radu- neuvědomuje si ale zcela své dosavadní chování.
***Intel Inside - Idiot Outside***
Uživatelský avatar
Klainn
Ničitel klávesnice
 
Příspěvky: 495
Registrován: 17.06.2003 13:52:34
Bydliště: Církvice

Nový příspěvekod Brain » 18.11.2007 21:12:15

driver<k4sk4d3r> píše:možná se někteří lidé poučily ale každopádně to bylo od tebe hodně sprostý...jak si tohle vůbec můžeš dovolit a co bylo tvím počínáním zamejšleno?takovýhle lidi sem nikdy nechápal a ani to mu jinak nebude. :evil:



Boze, ty jsi z toho celej na vetvy, snad vic nez ten *****, kteremu bylo "ukrivdeno".
<a href="http://www.ping-timeout.de/sig/" target="_BLANK" ALT="Ping-Timeout Forum Signatur
Uživatelský avatar
Brain
podposkok
 
Příspěvky: 417
Registrován: 18.08.2005 23:16:56
Bydliště: Trvalé

Nový příspěvekod driver » 18.11.2007 21:19:03

Brain píše:
driver<k4sk4d3r> píše:možná se někteří lidé poučily ale každopádně to bylo od tebe hodně sprostý...jak si tohle vůbec můžeš dovolit a co bylo tvím počínáním zamejšleno?takovýhle lidi sem nikdy nechápal a ani to mu jinak nebude. :evil:



Boze, ty jsi z toho celej na vetvy, snad vic nez ten *****, kteremu bylo "ukrivdeno".

no já tohle prostě nemám rád! ať se to provede komukoliv tak je to prostě sprosty a tečka nebudu to dál řešit už se stalo vyník se aspoň přiznal což je jeho +
Uživatelský avatar
driver
podposkok
 
Příspěvky: 377
Registrován: 31.07.2007 18:44:28
Bydliště: KH

Další

Zpět na Offtopic

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron