Vypadá to u vás na vánoce u popelnic podobně?

Kecání o tom, co se nikam nevejde, nebo nikam nevede.

Vypadá to u vás na vánoce u popelnic podobně?

Nový příspěvekod Hondaq » 26.12.2007 16:58:20

to mě vždycky dokáže naštvat když doma všechno roztřídím do zvláštních pytlů a příjdu k popelnicím a můžu to všechno hodit na jednu hromadu :roll: .
Obrázek
Válka je mír. Svoboda je otroctví. Nevědomost je síla...
Uživatelský avatar
Hondaq
nadposkok
 
Příspěvky: 165
Registrován: 06.04.2006 22:26:00
Bydliště: Zajíc

Nový příspěvekod Brain » 26.12.2007 17:48:32

Vy lidi z panelaku jste teda pekny prasatka. Tohle se nikde u domku nevidi. Co toho sezerete...
<a href="http://www.ping-timeout.de/sig/" target="_BLANK" ALT="Ping-Timeout Forum Signatur
Uživatelský avatar
Brain
podposkok
 
Příspěvky: 417
Registrován: 18.08.2005 23:16:56
Bydliště: Trvalé

Nový příspěvekod King » 26.12.2007 18:00:38

Brain píše:Vy lidi z panelaku jste teda pekny prasatka. Tohle se nikde u domku nevidi. Co toho sezerete...


pravda s tim souhlasim. Ve 2 naplníme klasickou popelnici za měsíc + třídíme odpad takže to co je po svátkách vidět u paneláků je humus. Hlavní je že máte doma pořádek a na chodbě už to nikoho nezajímá.
Uživatelský avatar
King
nadposkok
 
Příspěvky: 794
Registrován: 02.12.2004 17:10:34
Bydliště: pod Alcomou

Nový příspěvekod Hondaq » 26.12.2007 18:29:08

no ono je to taky tím že u domku je jeden člověk (rodina) na jednu popelnici kdežto u paneláku je jich jaksi víc :)
No a když už to dotáhnu dolů tak to tam hold musim nechat páč nemám dvorek kam bych to odložil a doma to přece smrdět nenechám.
Navíc normální popelnice byly dneska vyvážený(tuším že ted to dokonce odvážej každej den) ale papír, tetrapaky, plast se tam prostě hromadí ... nevim proč to taky neodvezou.... to samí se u nás stává i v průběhu roku i se sklem... zachvilku za těma flaškama ani ty kontejnerky nejsou vidět.
Válka je mír. Svoboda je otroctví. Nevědomost je síla...
Uživatelský avatar
Hondaq
nadposkok
 
Příspěvky: 165
Registrován: 06.04.2006 22:26:00
Bydliště: Zajíc

Nový příspěvekod gigous » 27.12.2007 11:55:58

vždyť je to jen papír. tak to zapalte a bude po problému.
Uživatelský avatar
gigous
Hustej masér
 
Příspěvky: 590
Registrován: 19.11.2005 15:29:11
Bydliště: KH

Nový příspěvekod Monty » 27.12.2007 12:16:34

King píše:
Brain píše:Vy lidi z panelaku jste teda pekny prasatka. Tohle se nikde u domku nevidi. Co toho sezerete...


pravda s tim souhlasim. Ve 2 naplníme klasickou popelnici za měsíc + třídíme odpad takže to co je po svátkách vidět u paneláků je humus. Hlavní je že máte doma pořádek a na chodbě už to nikoho nezajímá.


A už jsi někdy viděl, co taky ty hovádka dělaj například se tříděným sklem?
Přijede jedno auto, vezme se bílé sklo, vysype se a na něj se vysype i to barevné. Nevím jak teď , ale bývalo to tak.

Včera večer jsem byl u popelnic, a jak psal hondaq. Popelnice prázdné, ale vytříděný odpad jaksi nahromaděn. A opravdu ti nic jiného nezbude, než ten karton k té hromadě přidat taky, nebo být netřídič a narvat ho do popelnice.

A taky jeden poznatek. V sobotu při stěhování jsem stěhoval i nějaké věci do popelnic. Během půl hodiny se tam vystřídali tři homelessové a vyházeli spoustu věcí z popelnic na zem před ně. To přímo pod kamerou Městské policie.
Když musíš, tak musíš...
Uživatelský avatar
Monty
Předseda, site admin
 
Příspěvky: 2837
Registrován: 16.06.2003 21:42:18
Bydliště: Kutná Hora

Nový příspěvekod driver » 27.12.2007 13:03:00

Monty píše:
King píše:
Brain píše:Vy lidi z panelaku jste teda pekny prasatka. Tohle se nikde u domku nevidi. Co toho sezerete...


pravda s tim souhlasim. Ve 2 naplníme klasickou popelnici za měsíc + třídíme odpad takže to co je po svátkách vidět u paneláků je humus. Hlavní je že máte doma pořádek a na chodbě už to nikoho nezajímá.


A už jsi někdy viděl, co taky ty hovádka dělaj například se tříděným sklem?
Přijede jedno auto, vezme se bílé sklo, vysype se a na něj se vysype i to barevné. Nevím jak teď , ale bývalo to tak.

Včera večer jsem byl u popelnic, a jak psal hondaq. Popelnice prázdné, ale vytříděný odpad jaksi nahromaděn. A opravdu ti nic jiného nezbude, než ten karton k té hromadě přidat taky, nebo být netřídič a narvat ho do popelnice.

A taky jeden poznatek. V sobotu při stěhování jsem stěhoval i nějaké věci do popelnic. Během půl hodiny se tam vystřídali tři homelessové a vyházeli spoustu věcí z popelnic na zem před ně. To přímo pod kamerou Městské policie.

to znám tyhle homelesáky,jednou sem byl v garáži a nějakej šel okolo.nenápadně čuměl a všim si že tam mám asi 7m železný trubky o velkym průměru asi jako víko popelnice a hned za mnou šel jestli se jich nechci zbavit.no na dálku smrděl chlastem.to sem mu samozřejmě řek řek že nedám ale že tady mám nějakej výlitek betonu z čehosi (možná popelnice :) ).to bylo před garáží.tak byl celej štasnej..za 5min se vrátil s vozejkem a že to naloží.no samozřejmě to bylo těžky jak kr*** tak stim ani nehnul.za dalších 5 min se vrátil s dalšíma cca 5kamarádama to to už teda naložily ale vozejk se jim rozpadnul.já už v tu chvíly byl úplně hotovej.rači sem šel domů takže ani nevim jak to odtáhly.do dneška sem se jich nezbavil a lezou sem furt vymetat popelnice a chtěly nám ukradnout i misku pro kočku.

je škoda že se nedá koukat na ty zaběry z policejních kamer.některý by byly fakt zajímavý.
Uživatelský avatar
driver
podposkok
 
Příspěvky: 377
Registrován: 31.07.2007 18:44:28
Bydliště: KH

Nový příspěvekod Druss » 27.12.2007 13:52:14

driver<k4sk4d3r> píše:je škoda že se nedá koukat na ty zaběry z policejních kamer.některý by byly fakt zajímavý.


U záběrů z kamery v palachovce by jsi viděl pouze dvě věci... Buď hřiště a nebo popelnice...na nic jinýho ta kamera nečumí. Už tu bylo hafo nabouranejch aut a na kameře bylo co???...No nic..možná jenom popelnice nebo hřiště :lol:
Druss
nadposkok
 
Příspěvky: 461
Registrován: 01.07.2003 13:06:39

Nový příspěvekod Monty » 27.12.2007 14:07:57

Druss píše:
driver<k4sk4d3r> píše:je škoda že se nedá koukat na ty zaběry z policejních kamer.některý by byly fakt zajímavý.


U záběrů z kamery v palachovce by jsi viděl pouze dvě věci... Buď hřiště a nebo popelnice...na nic jinýho ta kamera nečumí. Už tu bylo hafo nabouranejch aut a na kameře bylo co???...No nic..možná jenom popelnice nebo hřiště :lol:


když točej popelnice, tak vidí, co se tam děje a můžou zasáhnout, spíš bych to viděl na to hřiště
Když musíš, tak musíš...
Uživatelský avatar
Monty
Předseda, site admin
 
Příspěvky: 2837
Registrován: 16.06.2003 21:42:18
Bydliště: Kutná Hora

Nový příspěvekod ludvik » 27.12.2007 14:35:40

Co je městu do vašich aut? Popelnice, to je terno ... a ještě k tomu městský, co kdyby to někdo šlohnul?
Když už musíš, tak jsi v .... nuclear.khnet.info
Uživatelský avatar
ludvik
Site Admin
 
Příspěvky: 1976
Registrován: 18.06.2003 08:40:10

Nový příspěvekod Monty » 27.12.2007 14:50:29

ludvik píše:Co je městu do vašich aut? Popelnice, to je terno ... a ještě k tomu městský, co kdyby to někdo šlohnul?


No vidíš, a já si mylně myslel, že se instalovali pro celkové zklidnění v oblasti a pro snížení kriminality.
Když musíš, tak musíš...
Uživatelský avatar
Monty
Předseda, site admin
 
Příspěvky: 2837
Registrován: 16.06.2003 21:42:18
Bydliště: Kutná Hora

Nový příspěvekod ludvik » 27.12.2007 15:49:52

No vždyť ... i krádež popelnice je kriminalita.
Když už musíš, tak jsi v .... nuclear.khnet.info
Uživatelský avatar
ludvik
Site Admin
 
Příspěvky: 1976
Registrován: 18.06.2003 08:40:10

Nový příspěvekod Seven » 30.12.2007 22:30:57

To je síla... u nás (v KH) se odpad netřídí, poněvadž v centru to jaksi není kam nosit, ale co jsem se přestěhovala do Brna, třídím vzorně :) Kontejnery mám kousek, těch pár kroků navíc ráda udělám. Jestli je to co k čemu, nebo jestli to po svozu někde nasypou na jednu hromadu, to netuším a asi bych s tím stejně nemohla nic moc udělat.
Uživatelský avatar
Seven
Ničitel klávesnice
 
Příspěvky: 382
Registrován: 23.02.2004 17:25:02

Nový příspěvekod gigous » 31.12.2007 14:20:34

Seven píše:To je síla... u nás (v KH) se odpad netřídí, poněvadž v centru to jaksi není kam nosit, ale co jsem se přestěhovala do Brna, třídím vzorně :) Kontejnery mám kousek, těch pár kroků navíc ráda udělám. Jestli je to co k čemu, nebo jestli to po svozu někde nasypou na jednu hromadu, to netuším a asi bych s tím stejně nemohla nic moc udělat.


jsi uvědomělá občanka. třiď a o nic se nestarej, strana a vláda se ti za to jistě odmění.
Uživatelský avatar
gigous
Hustej masér
 
Příspěvky: 590
Registrován: 19.11.2005 15:29:11
Bydliště: KH

Nový příspěvekod King » 31.12.2007 17:17:55

gigous píše:
Seven píše:To je síla... u nás (v KH) se odpad netřídí, poněvadž v centru to jaksi není kam nosit, ale co jsem se přestěhovala do Brna, třídím vzorně :) Kontejnery mám kousek, těch pár kroků navíc ráda udělám. Jestli je to co k čemu, nebo jestli to po svozu někde nasypou na jednu hromadu, to netuším a asi bych s tím stejně nemohla nic moc udělat.


jsi uvědomělá občanka. třiď a o nic se nestarej, strana a vláda se ti za to jistě odmění.


Podle mě jde o vlastní svědomí. Přesto že třídíme tak produkujeme mnoho odpadu. Není to o vládě je to o přesvědčení.
Uživatelský avatar
King
nadposkok
 
Příspěvky: 794
Registrován: 02.12.2004 17:10:34
Bydliště: pod Alcomou

Další

Zpět na Offtopic

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron