Bux.to

Kecání o tom, co se nikam nevejde, nebo nikam nevede.

Bux.to

Nový příspěvekod yakuza » 03.05.2008 17:38:36

Zkoušel jste to už někdo? Je to jednoduchá věcička jak si vydělat peníze klikáním na odkazy. Bohužel je za každý odkaz pouze 0,01$ s max. výdělkem 0,10$ za den. Ale existuje jednoduchý program který kliká za vás a běží na pozadí a vydělá vám 36,5$ za rok jenom tím, že každý den zapnete PC a to už docela ujde. :) Když se tam zaregistrujete přes tuto adresu http://bux.to/?r=yakuza_cz , tak dostanu jeden cent, tak mi udělejte radost. :D Já sem pak v případě zájmu pošlu odkaz na ten program.
yakuza
Prvok
 
Příspěvky: 19
Registrován: 28.03.2005 19:25:20
Bydliště: Malín

Re: Bux.to

Nový příspěvekod driver » 03.05.2008 18:27:26

yakuza píše:Zkoušel jste to už někdo? Je to jednoduchá věcička jak si vydělat peníze klikáním na odkazy. Bohužel je za každý odkaz pouze 0,01$ s max. výdělkem 0,10$ za den. Ale existuje jednoduchý program který kliká za vás a běží na pozadí a vydělá vám 36,5$ za rok jenom tím, že každý den zapnete PC a to už docela ujde. :) Když se tam zaregistrujete přes tuto adresu http://bux.to/?r=yakuza_cz , tak dostanu jeden cent, tak mi udělejte radost. :D Já sem pak v případě zájmu pošlu odkaz na ten program.


já sem tohle zkoušel a zjistil sem že to stojí zaprd...to bys musel klikat aspon 2 roky abys tam něco měl.a navíc pokud se nepletu tak to potom de převezt jen na paypal.jednou sem si takhle někde vydělal za psaní komentářů cca 60$ ale pohořelo to na tom že sem to neměl komu převest na učet...nevim ale příde mi to je ztráta času
žijeme on-line, milujeme on-line,skončime offline!!
Uživatelský avatar
driver
podposkok
 
Příspěvky: 377
Registrován: 31.07.2007 18:44:28
Bydliště: KH

Re: Bux.to

Nový příspěvekod yakuza » 04.05.2008 14:53:23

driver píše:
yakuza píše:Zkoušel jste to už někdo? Je to jednoduchá věcička jak si vydělat peníze klikáním na odkazy. Bohužel je za každý odkaz pouze 0,01$ s max. výdělkem 0,10$ za den. Ale existuje jednoduchý program který kliká za vás a běží na pozadí a vydělá vám 36,5$ za rok jenom tím, že každý den zapnete PC a to už docela ujde. :) Když se tam zaregistrujete přes tuto adresu http://bux.to/?r=yakuza_cz , tak dostanu jeden cent, tak mi udělejte radost. :D Já sem pak v případě zájmu pošlu odkaz na ten program.


já sem tohle zkoušel a zjistil sem že to stojí zaprd...to bys musel klikat aspon 2 roky abys tam něco měl.a navíc pokud se nepletu tak to potom de převezt jen na paypal.jednou sem si takhle někde vydělal za psaní komentářů cca 60$ ale pohořelo to na tom že sem to neměl komu převest na učet...nevim ale příde mi to je ztráta času


Jj de to převýst pouze službou na způsob paypal, ale to neni problém. Mě by to jako ztráta času přišlo, ale když to za mě dělá program, kterej se i automaticky zpustí při zapnutí počítače, tak mi to příjde jako dobrej způsob jak si přijít na víc jak 500Kč za rok. :)
yakuza
Prvok
 
Příspěvky: 19
Registrován: 28.03.2005 19:25:20
Bydliště: Malín

Nový příspěvekod neo.2007 » 05.05.2008 10:59:20

Ale když ti příjdou na to že používáš autoclicker tak máš vyhuleno!!!
Uživatelský avatar
neo.2007
Prvok
 
Příspěvky: 39
Registrován: 05.03.2008 18:38:43

Nový příspěvekod Neolker » 05.05.2008 14:49:42

neo.2007 píše:Ale když ti příjdou na to že používáš autoclicker tak máš vyhuleno!!!


Když si ho naprogramuješ sám a aby se choval "lidsky" tak ne :wink:
Uživatelský avatar
Neolker
Site PoloAdmin
 
Příspěvky: 403
Registrován: 11.11.2007 20:49:06
Bydliště: Praha

Nový příspěvekod Seven » 07.05.2008 17:32:21

Nejlepší metoda internetového vydělávání pro někoho, kdo nemůže pracovat normálně a má fůru času (=student), je udělat web, kam bude chodit hodně lidí, a dát si tam AdSense :) Mně stránky vydělávají kolem tisícovky měsíčně, ovšem bezpracné to není ani omylem. Nicméně bohatě to zaplatí hosting a jako motivace to taky není špatné.
Uživatelský avatar
Seven
Ničitel klávesnice
 
Příspěvky: 382
Registrován: 23.02.2004 17:25:02


Zpět na Offtopic

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 1 návštěvník

cron