Mačetou do hlavy

Kecání o tom, co se nikam nevejde, nebo nikam nevede.

Mačetou do hlavy

Nový příspěvekod King » 08.01.2009 07:53:09

Tenhle článek mi připomíná jeden příběh našeho člena, kterého jmenovat nebudu on už se třeba přihlásí sám. A třeba nám to tu i popíše

Obrázek

[/img]
Pentium II 350 MHz. 64MB RAM , 8.6 GB HDD, CD- ROM.
Uživatelský avatar
King
nadposkok
 
Příspěvky: 794
Registrován: 02.12.2004 17:10:34
Bydliště: pod Alcomou

Nový příspěvekod gigous » 09.01.2009 00:54:34

skoro to vypadá, že toho lituje. možná z toho má i psychické problémy. z toho by se mohl i zhroutit.
Uživatelský avatar
gigous
Hustej masér
 
Příspěvky: 590
Registrován: 19.11.2005 15:29:11
Bydliště: KH

Nový příspěvekod pna » 09.01.2009 10:55:21

gigous píše:skoro to vypadá, že toho lituje. možná z toho má i psychické problémy. z toho by se mohl i zhroutit.

Jo tak to jsi ty, ten tvrďák, co na potkání kohokoliv zabije!!! Aha. Já jen, že normální lidská bytost z našeho prostředí (myslím tím vývojově typického evropana) má psychický blok zabít jiného člověka a je schopna to udělat jen v krajní nouzi při ochraně sebe, nebo nějaké jiné oběti. Vždyť spousta lidí má problém zabít i zvíře. Pod pojmem "zabít" mám na mysli zabít na blízko (rukama, nožem, sekerou, ....), ne zastřelit z dálky.
Jak se do lesa volá, tak z lesa hajnej.
Uživatelský avatar
pna
Přispěvovatel
 
Příspěvky: 265
Registrován: 20.12.2003 11:42:40
Bydliště: Hora Kutná

Nový příspěvekod gigous » 09.01.2009 17:24:40

pna píše:
gigous píše:skoro to vypadá, že toho lituje. možná z toho má i psychické problémy. z toho by se mohl i zhroutit.

Jo tak to jsi ty, ten tvrďák, co na potkání kohokoliv zabije!!! Aha. Já jen, že normální lidská bytost z našeho prostředí (myslím tím vývojově typického evropana) má psychický blok zabít jiného člověka a je schopna to udělat jen v krajní nouzi při ochraně sebe, nebo nějaké jiné oběti. Vždyť spousta lidí má problém zabít i zvíře. Pod pojmem "zabít" mám na mysli zabít na blízko (rukama, nožem, sekerou, ....), ne zastřelit z dálky.


asi ti uniklo, že to je brněnský policista v misi policejních sil osn. od takových lidí se obecně očekává trochu jiný přístup, nemyslíš?
Uživatelský avatar
gigous
Hustej masér
 
Příspěvky: 590
Registrován: 19.11.2005 15:29:11
Bydliště: KH

Nový příspěvekod pna » 10.01.2009 17:21:11

gigous píše:asi ti uniklo, že to je brněnský policista v misi policejních sil osn. od takových lidí se obecně očekává trochu jiný přístup, nemyslíš?

as ti uniklo,že je to člověk. Když je někdo policista (nebo voják), tak to znamená, že je v tom zabíjení trochu lépe vycvičený než běžný občan, ale neznamená to, že přestává být člověkem a stává se z něho vraždící maniak. Si myslíš, že výcvik ti zničí svědomí???
Jak se do lesa volá, tak z lesa hajnej.
Uživatelský avatar
pna
Přispěvovatel
 
Příspěvky: 265
Registrován: 20.12.2003 11:42:40
Bydliště: Hora Kutná

Nový příspěvekod Monty » 10.01.2009 19:30:19

gigous píše:asi ti uniklo, že to je brněnský policista v misi policejních sil osn. od takových lidí se obecně očekává trochu jiný přístup, nemyslíš?


Ano, takový člověk do misí jde z důvodu přesvědčení, že někomu pomůže, nebo pro peníze, ale v každém případě musí počítat s tím, že se mu může něco stát.
Ale rozhodně, když musí někoho zabít, tak pokud to není magor, tak to na něm něco zanechá.
Když musíš, tak musíš...
Uživatelský avatar
Monty
Předseda, site admin
 
Příspěvky: 2837
Registrován: 16.06.2003 21:42:18
Bydliště: Kutná Hora

Nový příspěvekod gigous » 10.01.2009 20:07:34

Monty píše:
gigous píše:asi ti uniklo, že to je brněnský policista v misi policejních sil osn. od takových lidí se obecně očekává trochu jiný přístup, nemyslíš?


Ano, takový člověk do misí jde z důvodu přesvědčení, že někomu pomůže, nebo pro peníze, ale v každém případě musí počítat s tím, že se mu může něco stát.
Ale rozhodně, když musí někoho zabít, tak pokud to není magor, tak to na něm něco zanechá.


já myslím, že takovouhle práci může dělat jen "magor".
Uživatelský avatar
gigous
Hustej masér
 
Příspěvky: 590
Registrován: 19.11.2005 15:29:11
Bydliště: KH

Nový příspěvekod pna » 11.01.2009 02:19:33

gigous píše:já myslím, že takovouhle práci může dělat jen "magor".

já myslím, že takovéhle příspěvky může psát jen "magor"
Jak se do lesa volá, tak z lesa hajnej.
Uživatelský avatar
pna
Přispěvovatel
 
Příspěvky: 265
Registrován: 20.12.2003 11:42:40
Bydliště: Hora Kutná


Zpět na Offtopic

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron