Demolice u nového kruháku

Kecání o tom, co se nikam nevejde, nebo nikam nevede.

Nový příspěvekod pna » 10.03.2009 15:14:36

Neolker píše:
pna píše:
Czernobyl píše:Nenašel jste někdo plány? Mylim něco jako tu bylo ve vláknu ke kruháku na sidlišti. Ja už to párkrát hlodal ale bez úspěšně -> evidentně jsem jouda :oops:
Já plány viděl, ale bylo to na odboru územního plánování. Měli to tam vylepený na zdi. Vypadalo to zajímavě. Ty dva kruháky mají fugovat jaksi dohromady, protože k Bille se nadá odbočit doleva, ale musí se dojet až na druhý kruhák a vrátit.


To snad nemyslí vážně ne? :-)

Myslí. Ta odbočka k autobusáku a Bille má být ještě před kruhákem a aby po výjezdu z kruháku hned nebyla odbočka doleva (k autobusáku), tak se tam odbočovat nebude a musí se objet až ten druhý kruhák u pracáku, vrátit a odbočit před kruhákem doprava. Co si tak matně pamatuji, tak mi to připomínalo tvarově činky, k kterých uprostřed vybíhala odbočka k autobusáku. Ale pravda je, že jsem ty plány viděl před 2 lety a taky už jsem sklerotickej.
Jak se do lesa volá, tak z lesa hajnej.
Uživatelský avatar
pna
Přispěvovatel
 
Příspěvky: 265
Registrován: 20.12.2003 11:42:40
Bydliště: Hora Kutná

Nový příspěvekod dalicros » 18.03.2009 14:49:09

tak jsem se pri hledani toho, jak to ma vypadat dostal az na uzemni plan kraje (http://www.wmap.cz/vucpolabi/). A co tam na mne vykouklo rozhodne nepotesi lidi, co si v klidne lokalite horniho zizkova postavily domky. Je tam planovano neco jako pulobchvat mesta. Primo u (podle mestskeho uzemniho planu) planovane rezidentni vystavby ...

Obrázek[url][/url]
Uživatelský avatar
dalicros
Hodný pán s kloboukem
 
Příspěvky: 622
Registrován: 25.01.2004 14:03:17
Bydliště: Baron von Zhidenitz

Nový příspěvekod gigous » 19.03.2009 09:36:47

myslím, že tento pulobchvat mesta postrádá smyslu. v dnešní době bych si dokázal představit lepší investiování peněz.
Uživatelský avatar
gigous
Hustej masér
 
Příspěvky: 590
Registrován: 19.11.2005 15:29:11
Bydliště: KH

Nový příspěvekod Monty » 19.03.2009 14:30:13

gigous píše:myslím, že tento pulobchvat mesta postrádá smyslu. v dnešní době bych si dokázal představit lepší investiování peněz.


jasně, postrádá. Přestěhuj se na kruhák k pracáku a zkus mít v létě otevřený okna, jsem zvědav, jestli změníš názor.
Když musíš, tak musíš...
Uživatelský avatar
Monty
Předseda, site admin
 
Příspěvky: 2837
Registrován: 16.06.2003 21:42:18
Bydliště: Kutná Hora

Nový příspěvekod chal » 19.03.2009 18:33:38

Monty píše:
gigous píše:myslím, že tento pulobchvat mesta postrádá smyslu. v dnešní době bych si dokázal představit lepší investiování peněz.


jasně, postrádá. Přestěhuj se na kruhák k pracáku a zkus mít v létě otevřený okna, jsem zvědav, jestli změníš názor.


Můžu potvrdit :) větrat se dá (v noci nemluvě) pouze směrem od silnice... :(
Uživatelský avatar
chal
Přispěvovatel
 
Příspěvky: 211
Registrován: 04.12.2007 12:47:21

Nový příspěvekod gigous » 22.03.2009 15:04:29

Monty píše:
gigous píše:myslím, že tento pulobchvat mesta postrádá smyslu. v dnešní době bych si dokázal představit lepší investiování peněz.


jasně, postrádá. Přestěhuj se na kruhák k pracáku a zkus mít v létě otevřený okna, jsem zvědav, jestli změníš názor.


spíš jsem měl na mysli kdo, odkud a kam by po tom rádobyobchvatu jezdil?
Uživatelský avatar
gigous
Hustej masér
 
Příspěvky: 590
Registrován: 19.11.2005 15:29:11
Bydliště: KH

Nový příspěvekod Neolker » 22.03.2009 15:06:38

gigous píše:
Monty píše:
gigous píše:myslím, že tento pulobchvat mesta postrádá smyslu. v dnešní době bych si dokázal představit lepší investiování peněz.


jasně, postrádá. Přestěhuj se na kruhák k pracáku a zkus mít v létě otevřený okna, jsem zvědav, jestli změníš názor.


spíš jsem měl na mysli kdo, odkud a kam by po tom rádobyobchvatu jezdil?


Např. náklaďáky, který ničí silnice a gigouš, aby neměl divný připomínky ke všemu :)
Uživatelský avatar
Neolker
Site PoloAdmin
 
Příspěvky: 403
Registrován: 11.11.2007 20:49:06
Bydliště: Praha

Nový příspěvekod gigous » 22.03.2009 15:17:28

Neolker píše:
gigous píše:
Monty píše:
gigous píše:myslím, že tento pulobchvat mesta postrádá smyslu. v dnešní době bych si dokázal představit lepší investiování peněz.


jasně, postrádá. Přestěhuj se na kruhák k pracáku a zkus mít v létě otevřený okna, jsem zvědav, jestli změníš názor.


spíš jsem měl na mysli kdo, odkud a kam by po tom rádobyobchvatu jezdil?


Např. náklaďáky, který ničí silnice a gigouš, aby neměl divný připomínky ke všemu :)


jaké nákladáky?? KH není tranzitní město. mimochodem priorita výstavby silnic je tato: armáda, zásobování, pak dlouho dlouho nic a teprve pak lufťáci co jedou na chalupy. takže pokud jsou někde poškozené silnice, není to vina nákladáků (pro které jsou prioritně stavěné), ale nekvalitního materiálu a nekvalitní práce (viz. propadané kanály a pod.). bohužel sami asi vidíte na nově opravených vozovkách, jak mizerná je jejich životnost. staré receptůry na výrobu asfaltu byli daleko lepší. to je holt daň za hen ten kapitalizmus.
Uživatelský avatar
gigous
Hustej masér
 
Příspěvky: 590
Registrován: 19.11.2005 15:29:11
Bydliště: KH

Nový příspěvekod Monty » 22.03.2009 16:47:28

gigous píše:
jaké nákladáky?? KH není tranzitní město. mimochodem priorita výstavby silnic je tato: armáda, zásobování, pak dlouho dlouho nic a teprve pak lufťáci co jedou na chalupy. takže pokud jsou někde poškozené silnice, není to vina nákladáků (pro které jsou prioritně stavěné), ale nekvalitního materiálu a nekvalitní práce (viz. propadané kanály a pod.). bohužel sami asi vidíte na nově opravených vozovkách, jak mizerná je jejich životnost. staré receptůry na výrobu asfaltu byli daleko lepší. to je holt daň za hen ten kapitalizmus.


Gigouši, když jsi tam nebydlel, jak můžeš říci, že tam nejezdí náklaďáky, hlavně v noci, zeptej se Chala, ten bydlí o kousek dále, tchýně tam bydlí pomalu 30 let a my tam bydleli dva roky.
Náklaďáky tam jezdí a to běžně.
A i obyčejný provoz je slyšet tak, že když si otevřeš balkon, tak neslyšíš televizi.
Když musíš, tak musíš...
Uživatelský avatar
Monty
Předseda, site admin
 
Příspěvky: 2837
Registrován: 16.06.2003 21:42:18
Bydliště: Kutná Hora

Nový příspěvekod gigous » 22.03.2009 20:18:04

Monty píše:
gigous píše:
jaké nákladáky?? KH není tranzitní město. mimochodem priorita výstavby silnic je tato: armáda, zásobování, pak dlouho dlouho nic a teprve pak lufťáci co jedou na chalupy. takže pokud jsou někde poškozené silnice, není to vina nákladáků (pro které jsou prioritně stavěné), ale nekvalitního materiálu a nekvalitní práce (viz. propadané kanály a pod.). bohužel sami asi vidíte na nově opravených vozovkách, jak mizerná je jejich životnost. staré receptůry na výrobu asfaltu byli daleko lepší. to je holt daň za hen ten kapitalizmus.


Gigouši, když jsi tam nebydlel, jak můžeš říci, že tam nejezdí náklaďáky, hlavně v noci, zeptej se Chala, ten bydlí o kousek dále, tchýně tam bydlí pomalu 30 let a my tam bydleli dva roky.
Náklaďáky tam jezdí a to běžně.
A i obyčejný provoz je slyšet tak, že když si otevřeš balkon, tak neslyšíš televizi.


prosimtě, těch pár aut.. co by za to kolíňáci dali. tam je to u hlavní hukot. ve dne v noci... měl jsem tu čest to zažít.
Uživatelský avatar
gigous
Hustej masér
 
Příspěvky: 590
Registrován: 19.11.2005 15:29:11
Bydliště: KH

Nový příspěvekod Monty » 23.03.2009 02:35:02

gigous píše:
prosimtě, těch pár aut.. co by za to kolíňáci dali. tam je to u hlavní hukot. ve dne v noci... měl jsem tu čest to zažít.


Ne to nemá cenu.
Jen tak mimochodem, kdo se tu bavil o Kolínu?
Když musíš, tak musíš...
Uživatelský avatar
Monty
Předseda, site admin
 
Příspěvky: 2837
Registrován: 16.06.2003 21:42:18
Bydliště: Kutná Hora

Nový příspěvekod chal » 23.03.2009 08:45:40

Monty píše:
gigous píše:
prosimtě, těch pár aut.. co by za to kolíňáci dali. tam je to u hlavní hukot. ve dne v noci... měl jsem tu čest to zažít.


Ne to nemá cenu.
Jen tak mimochodem, kdo se tu bavil o Kolínu?


Někomu vadí i těch "pár" aut... Gigouši ty asi nemáš malý dítě co? Mluvil bys jinak...
Uživatelský avatar
chal
Přispěvovatel
 
Příspěvky: 211
Registrován: 04.12.2007 12:47:21

Nový příspěvekod Monty » 23.03.2009 10:23:42

On nemusí mít, on je.
Když musíš, tak musíš...
Uživatelský avatar
Monty
Předseda, site admin
 
Příspěvky: 2837
Registrován: 16.06.2003 21:42:18
Bydliště: Kutná Hora

Nový příspěvekod gigous » 24.03.2009 11:47:34

chal píše:
Monty píše:
gigous píše:
prosimtě, těch pár aut.. co by za to kolíňáci dali. tam je to u hlavní hukot. ve dne v noci... měl jsem tu čest to zažít.


Ne to nemá cenu.
Jen tak mimochodem, kdo se tu bavil o Kolínu?


Někomu vadí i těch "pár" aut... Gigouši ty asi nemáš malý dítě co? Mluvil bys jinak...


co s tím má společného malé dítě? tomu je jedno kde bydlí.
Uživatelský avatar
gigous
Hustej masér
 
Příspěvky: 590
Registrován: 19.11.2005 15:29:11
Bydliště: KH

Nový příspěvekod Monty » 24.03.2009 12:14:07

gigous píše:
co s tím má společného malé dítě? tomu je jedno kde bydlí.


Tak já tě poučím (nevím jestli to jen děláš, nebo myslíš vážně).
Víš, malý dítě potřebuje otevřít okno a vyvětrat, dobře se mu spí u otevřeného okna, když je pěkně zabaleno atd.

Když ti pod barákem hučí kamiony a jedno auto za druhým.

tak:
a) dítě nespí
b) dítě polyká všechen prach, který zvíří auta a nejen to.
c) máš doma všechno špinavý

Takže pokud nemáš okna i na druhou stranu, tak docela trpíš ty i dítě.
Když musíš, tak musíš...
Uživatelský avatar
Monty
Předseda, site admin
 
Příspěvky: 2837
Registrován: 16.06.2003 21:42:18
Bydliště: Kutná Hora

PředchozíDalší

Zpět na Offtopic

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron