Badoo - vykrádá soukromé informace z Facebooku apod.

Kecání o tom, co se nikam nevejde, nebo nikam nevede.

Nový příspěvekod ludvik » 24.06.2009 18:57:16

jestli jsi se nepodepsal ze zištných (takhle se to říká: http://www.slovnik-synonym.cz/web.php/slovo/zistny), tak nevím jak si to přeložit :-) Psát policii z těchto důvodů mi přijde poněkud divné ...

A ano, pokud přijde soudní příkaz, je vázán mlčenlivostí.
Když už musíš, tak jsi v .... nuclear.khnet.info
Uživatelský avatar
ludvik
Site Admin
 
Příspěvky: 1976
Registrován: 18.06.2003 08:40:10

Nový příspěvekod dalicros » 25.06.2009 11:54:15

asi navrhnu rade vylouceni clena, ktery anonymne udava na policii ... Tyto praktiky se v nasich koncinach az moc usadily a melo by se proti nim bojovat...
Uživatelský avatar
dalicros
Hodný pán s kloboukem
 
Příspěvky: 622
Registrován: 25.01.2004 14:03:17
Bydliště: Baron von Zhidenitz

Nový příspěvekod ludvik » 25.06.2009 13:09:11

já mám takový pocit, že vlastně ani členem není ...
Když už musíš, tak jsi v .... nuclear.khnet.info
Uživatelský avatar
ludvik
Site Admin
 
Příspěvky: 1976
Registrován: 18.06.2003 08:40:10

Nový příspěvekod gigous » 25.06.2009 20:03:08

dalicros píše:asi navrhnu rade vylouceni clena, ktery anonymne udava na policii ... Tyto praktiky se v nasich koncinach az moc usadily a melo by se proti nim bojovat...


souhlas. navrhni rade i vylouceni clena, ktery veřejně udava na policii ...
Uživatelský avatar
gigous
Hustej masér
 
Příspěvky: 590
Registrován: 19.11.2005 15:29:11
Bydliště: KH

Nový příspěvekod gigous » 25.06.2009 20:04:27

ludvik píše:jestli jsi se nepodepsal ze zištných (takhle se to říká: http://www.slovnik-synonym.cz/web.php/slovo/zistny), tak nevím jak si to přeložit :-) Psát policii z těchto důvodů mi přijde poněkud divné ...

A ano, pokud přijde soudní příkaz, je vázán mlčenlivostí.


to je nějaká divná definice :?
Uživatelský avatar
gigous
Hustej masér
 
Příspěvky: 590
Registrován: 19.11.2005 15:29:11
Bydliště: KH

Nový příspěvekod ludvik » 25.06.2009 20:10:25

Ne, to je přesně definice jak má být. Já to tak chápu i bez toho.

Tys spíš myslel, že jsi něco "zjistil" a napsal ... tedy jsi vymyslel nové slovo (něco jako nosočistoplena). Já bych napsal "z důvodu zjištění přestupku" (i když to zní taky divně), nikoliv "zjištných důvodů". Nebo jsi ovšem taky myslel něco úplně jiného.

gigous píše:
ludvik píše:jestli jsi se nepodepsal ze zištných (takhle se to říká: http://www.slovnik-synonym.cz/web.php/slovo/zistny), tak nevím jak si to přeložit :-) Psát policii z těchto důvodů mi přijde poněkud divné ...

A ano, pokud přijde soudní příkaz, je vázán mlčenlivostí.


to je nějaká divná definice :?
Když už musíš, tak jsi v .... nuclear.khnet.info
Uživatelský avatar
ludvik
Site Admin
 
Příspěvky: 1976
Registrován: 18.06.2003 08:40:10

Nový příspěvekod gigous » 25.06.2009 20:23:22

jo, myslel jsem tím něco úplně jiného. měl to být opak slova nezištný, ale takhle to nedává smysl.
rozhodně jsem nikoho neudával ani jsem nic nezjistil ani přestupek ani nic jiného. jen jsem se na něco dotazoval, za to se snad nevěší?! to je pořád pomáhat a chránit a kde nic tu nic. nakonec jsem za špatnýho. :(
Uživatelský avatar
gigous
Hustej masér
 
Příspěvky: 590
Registrován: 19.11.2005 15:29:11
Bydliště: KH

Nový příspěvekod gigous » 25.06.2009 20:27:48

jo a nepodepsal jsem se pro to, aby to hned nevěděla celá kutná hora, ale vidím, že ani to nepomůže. tohle město je prohnilý odshora až dolu. opatrnost je namístě. člověk udělá něco v dobrým úmyslu a pak se to s ním táhne celý život.
Uživatelský avatar
gigous
Hustej masér
 
Příspěvky: 590
Registrován: 19.11.2005 15:29:11
Bydliště: KH

Nový příspěvekod ludvik » 25.06.2009 20:40:06

Přečti si Švejka, tady se prostě všechno rozkecá.

gigous píše:jo a nepodepsal jsem se pro to, aby to hned nevěděla celá kutná hora, ale vidím, že ani to nepomůže. tohle město je prohnilý odshora až dolu. opatrnost je namístě. člověk udělá něco v dobrým úmyslu a pak se to s ním táhne celý život.
Když už musíš, tak jsi v .... nuclear.khnet.info
Uživatelský avatar
ludvik
Site Admin
 
Příspěvky: 1976
Registrován: 18.06.2003 08:40:10

Nový příspěvekod dalicros » 25.06.2009 23:04:53

gigous píše:jo, myslel jsem tím něco úplně jiného. měl to být opak slova nezištný, ale takhle to nedává smysl.
rozhodně jsem nikoho neudával ani jsem nic nezjistil ani přestupek ani nic jiného. jen jsem se na něco dotazoval, za to se snad nevěší?! to je pořád pomáhat a chránit a kde nic tu nic. nakonec jsem za špatnýho. :(


tohle mi osvetli ... rikal jsi, ze jsi se nepodepsal a ted pises, ze jsi se dotazoval ... clovek, kdyz se dotazuje, tak obycejne chce nejakou odpoved. Tu mu ale nikdo neda, pokud neni komu ... Pokud se nekdo, jak rikas ty, dotaze, mel by uvest kontakt na kterem ocekava odpoved. Samozrejme nemusi, pokud je napriklad retardovany ...
Uživatelský avatar
dalicros
Hodný pán s kloboukem
 
Příspěvky: 622
Registrován: 25.01.2004 14:03:17
Bydliště: Baron von Zhidenitz

Nový příspěvekod Monty » 26.06.2009 07:13:30

gigous píše:ano,něco takového jsem provedl, ale ve vší slušnosti. a ty jsi mi neodpověděl. jsi snad vázán mlčenlivostí?


Ano, jsem vázán mlčenlivostí - nemůžu sdělovat údaje o členech.
A jestli přišla na tebe identifikace nebo ne - nemůžu říci ani zda ano, ani zda ne.
Ale jestli jsi nic neprovedl, tak se bát nemusíš, ne?
Když musíš, tak musíš...
Uživatelský avatar
Monty
Předseda, site admin
 
Příspěvky: 2837
Registrován: 16.06.2003 21:42:18
Bydliště: Kutná Hora

Nový příspěvekod gigous » 26.06.2009 12:07:36

Monty píše:
gigous píše:ano,něco takového jsem provedl, ale ve vší slušnosti. a ty jsi mi neodpověděl. jsi snad vázán mlčenlivostí?


Ano, jsem vázán mlčenlivostí - nemůžu sdělovat údaje o členech.
A jestli přišla na tebe identifikace nebo ne - nemůžu říci ani zda ano, ani zda ne.
Ale jestli jsi nic neprovedl, tak se bát nemusíš, ne?


nesděluj údaje o členech, ale o mě. mám právo to vědět a ty máš morální povinnost to říct viz. zákon o svobodném přístupu k informacím. dané informace nespadají do režimu přísně tajné ani důvěrné a ty ani nemáš bezpečnostní prověrku aby jsi mohl s takovými informacemi nakládat.
Když pominu myšlenku, že neexistuje nevinných lidí, tak bát by se měl i ten kdo si myslí, že nic neprovedl. žijeme v zemi, kde postkomunistická modrototalita má hodně dlouhá chapadla.
a psal jsem to ze svého mailu :lol:
Uživatelský avatar
gigous
Hustej masér
 
Příspěvky: 590
Registrován: 19.11.2005 15:29:11
Bydliště: KH

Nový příspěvekod Monty » 26.06.2009 12:40:52

gigous píše:
Monty píše:
gigous píše:ano,něco takového jsem provedl, ale ve vší slušnosti. a ty jsi mi neodpověděl. jsi snad vázán mlčenlivostí?


Ano, jsem vázán mlčenlivostí - nemůžu sdělovat údaje o členech.
A jestli přišla na tebe identifikace nebo ne - nemůžu říci ani zda ano, ani zda ne.
Ale jestli jsi nic neprovedl, tak se bát nemusíš, ne?


nesděluj údaje o členech, ale o mě. mám právo to vědět a ty máš morální povinnost to říct viz. zákon o svobodném přístupu k informacím. dané informace nespadají do režimu přísně tajné ani důvěrné a ty ani nemáš bezpečnostní prověrku aby jsi mohl s takovými informacemi nakládat.
Když pominu myšlenku, že neexistuje nevinných lidí, tak bát by se měl i ten kdo si myslí, že nic neprovedl. žijeme v zemi, kde postkomunistická modrototalita má hodně dlouhá chapadla.
a psal jsem to ze svého mailu :lol:


Opět napíšu pouze toto.
Pokud předám údaje o nějakém členovi policii (resp. k ip přiřadím jméno), tak to dle zákona nesmím říci nikomu, ani osobě, které se to týká. Takže ti prostě neřekni, zda jsem podal ani zda jsem nepodal.
Morální hledisko je pěkná věc, ale kvůli tomu zákon porušovat nebudu.
Ano, máš svobodný přístup k infomacím, ale ne k těmto. Toto je věc vyšetřování. Pokud jsi vyšetřován, tak ty do svého spisu nahlédnout můžeš, tak jestli tě vyšetřují, tak to udělej.

Prostě ti nic neřeknu, ani jo, ani ne, a ty s tím nic neuděláš. Zažaluj mě, že jsem ti nepodal informaci.
Když musíš, tak musíš...
Uživatelský avatar
Monty
Předseda, site admin
 
Příspěvky: 2837
Registrován: 16.06.2003 21:42:18
Bydliště: Kutná Hora

Nový příspěvekod Seven » 01.07.2009 11:52:43

Proč tady Gigouš vlastně ještě je? Na kterýmkoli jiným fóru by dávno dostal banána.
Uživatelský avatar
Seven
Ničitel klávesnice
 
Příspěvky: 382
Registrován: 23.02.2004 17:25:02

Nový příspěvekod dwori » 01.07.2009 11:58:27

protoze kazda vesnice ma svyho blazna? :)
bylo, nebylo ... a az zase bude, tak nebudem
Uživatelský avatar
dwori
Polobůh
 
Příspěvky: 1283
Registrován: 16.06.2003 22:18:35

PředchozíDalší

Zpět na Offtopic

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron