Take u Vas byli vtipalkove s nabidkou rychleho ADSL ...

Kecání o tom, co se nikam nevejde, nebo nikam nevede.

Take u Vas byli vtipalkove s nabidkou rychleho ADSL ...

Nový příspěvekod CEC » 22.02.2010 12:39:22

Dnes jsem mel tu cest byt podsten navstevou dvou nabizecu ADSL pripojeni. Z prvni reakce bylo jasne, ze kdo rekne, ze ma KHnet na optice neni asi z tech, ktere by slo prilis oslovit. Naznacil jsem panum, ze v cele rade domu Opletalovky jejich snazeni nebude jednoduche a tak jsem se dozvedel, ze diky peknemu pocasi to snad nebude spatna prochazka. :?:
Mam radeji zapad slunce nez vychod slunce, protoze slunce zapada rano mnohem pozdeji.
Uživatelský avatar
CEC
Člen rady
 
Příspěvky: 489
Registrován: 18.11.2003 02:53:33
Bydliště: Kutna Hora

Re: Take u Vas byli vtipalkove s nabidkou rychleho ADSL ...

Nový příspěvekod Neolker » 22.02.2010 13:13:17

CEC píše:Dnes jsem mel tu cest byt podsten navstevou dvou nabizecu ADSL pripojeni. Z prvni reakce bylo jasne, ze kdo rekne, ze ma KHnet na optice neni asi z tech, ktere by slo prilis oslovit. Naznacil jsem panum, ze v cele rade domu Opletalovky jejich snazeni nebude jednoduche a tak jsem se dozvedel, ze diky peknemu pocasi to snad nebude spatna prochazka. :?:


Zrovna před chvílí jsem byl u jedné paní, co jí máme připojenou na optice na kixovi, která pracuje u "kyslíku" a když jsem naměřil 25Mb/s tak říkala, že si myslela kdoví co nenabízí zákazníkům kyslíku (8Mb/s) ... :-)

Ikdyž podle mě teď pro běžný prohlížení webu stačí bohatě 4Mb/s ... Horší je to se stahováním, IPTV apod. to už chce minimálně 10Mb/s. Jinak běžní smrtelníci chtějí hlavně aby to fungovalo furt bez výpadků a bylo to levné ;)
Uživatelský avatar
Neolker
Site PoloAdmin
 
Příspěvky: 403
Registrován: 11.11.2007 20:49:06
Bydliště: Praha

Re: Take u Vas byli vtipalkove s nabidkou rychleho ADSL ...

Nový příspěvekod Monty » 22.02.2010 23:08:57

No jestli to byla pí pod Gabošem, tak jsme předvedli i super práci podpory a techniků. Resp. spíše měla štěstí, po cca 20 minutách co mluvila s Ludvou jsem tam byl já (měl jsem cestu) na detekci a kdybych měl s sebou nářadí, tak jsem to rovnou opravil. Ale i tak ze servisu do několika hodin by se mohlo O2 učit.
Když musíš, tak musíš...
Uživatelský avatar
Monty
Předseda, site admin
 
Příspěvky: 2837
Registrován: 16.06.2003 21:42:18
Bydliště: Kutná Hora

Re: Take u Vas byli vtipalkove s nabidkou rychleho ADSL ...

Nový příspěvekod Neolker » 22.02.2010 23:41:25

Monty píše:No jestli to byla pí pod Gabošem, tak jsme předvedli i super práci podpory a techniků. Resp. spíše měla štěstí, po cca 20 minutách co mluvila s Ludvou jsem tam byl já (měl jsem cestu) na detekci a kdybych měl s sebou nářadí, tak jsem to rovnou opravil. Ale i tak ze servisu do několika hodin by se mohlo O2 učit.


Jistě, a ikdyž počítám spojku, kterou jsem u sebe neměl (nebylo to totiž jen RJ-45kou, ale napůl překousaným kabelem od pejska), tak to bylo i tak asi do 3hod. od nahlášení...

Kdyby paní zmínila ten rozžvýkaný a smotaný kus UTP hned ludvovi, tak by to bylo jasné a bylo by to hned opravené ;)

Btw, všeobecně ti, co opravdu nadávají na něco, co nejde, tak jsou buď hloupí, zavirovaní, nebo nechtějí spolupracovat, rozumě se domluvit anebo mají smůlu na erupce na slunci :)
Uživatelský avatar
Neolker
Site PoloAdmin
 
Příspěvky: 403
Registrován: 11.11.2007 20:49:06
Bydliště: Praha

Re: Take u Vas byli vtipalkove s nabidkou rychleho ADSL ...

Nový příspěvekod Monty » 23.02.2010 00:16:02

No tak to mě taky neřekla, já objevil jen ten konektor.
Když musíš, tak musíš...
Uživatelský avatar
Monty
Předseda, site admin
 
Příspěvky: 2837
Registrován: 16.06.2003 21:42:18
Bydliště: Kutná Hora

Re: Take u Vas byli vtipalkove s nabidkou rychleho ADSL ...

Nový příspěvekod ludvik » 23.02.2010 16:40:39

Na to, že sdružení servis nemá a nikdy mít nebude, docela slušný.
Když už musíš, tak jsi v .... nuclear.khnet.info
Uživatelský avatar
ludvik
Site Admin
 
Příspěvky: 1976
Registrován: 18.06.2003 08:40:10


Zpět na Offtopic

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron