Tesco Kutná Hora

Kecání o tom, co se nikam nevejde, nebo nikam nevede.

Tesco Kutná Hora

Nový příspěvekod gigous » 03.03.2010 19:34:18

Tak jsem doufal v jinou společnost, no co se dá dělat. Na Globus jsme asi malé město.
http://www.intercora.cz/pronajmy/detail/238
Uživatelský avatar
gigous
Hustej masér
 
Příspěvky: 590
Registrován: 19.11.2005 15:29:11
Bydliště: KH

Re: Tesco Kutná Hora

Nový příspěvekod Brain » 03.03.2010 20:12:27

Co je to za blbost? Podle silnice by to muselo byt v mistech pred Mamutem jak je ta "krizovatka".
<a href="http://www.ping-timeout.de/sig/" target="_BLANK" ALT="Ping-Timeout Forum Signatur
Uživatelský avatar
Brain
podposkok
 
Příspěvky: 417
Registrován: 18.08.2005 23:16:56
Bydliště: Trvalé

Re: Tesco Kutná Hora

Nový příspěvekod gigous » 03.03.2010 20:18:00

Brain píše:Co je to za blbost? Podle silnice by to muselo byt v mistech pred Mamutem jak je ta "krizovatka".


před mamutem je křižovatek.. :lol: přesně tam to bude.
Uživatelský avatar
gigous
Hustej masér
 
Příspěvky: 590
Registrován: 19.11.2005 15:29:11
Bydliště: KH

Re: Tesco Kutná Hora

Nový příspěvekod dalicros » 03.03.2010 20:25:46

podle mapy je to areál bývalé avie ... ale to mi není dost dobře jasné, když prostory v avii nabízejí k dlouhodobému pronájmu ...
Uživatelský avatar
dalicros
Hodný pán s kloboukem
 
Příspěvky: 622
Registrován: 25.01.2004 14:03:17
Bydliště: Baron von Zhidenitz

Re: Tesco Kutná Hora

Nový příspěvekod Hondaq » 03.03.2010 20:30:00

infomace o tom že místo Avie bude Tesco koluje po KH už celkem dlouho takže pro mě žádná novinka každopádně aspon první oficiální info :wink:
Válka je mír. Svoboda je otroctví. Nevědomost je síla...
Uživatelský avatar
Hondaq
nadposkok
 
Příspěvky: 165
Registrován: 06.04.2006 22:26:00
Bydliště: Zajíc

Re: Tesco Kutná Hora

Nový příspěvekod Monty » 04.03.2010 13:31:46

dalicros píše:podle mapy je to areál bývalé avie ... ale to mi není dost dobře jasné, když prostory v avii nabízejí k dlouhodobému pronájmu ...


ty vedle, staré budovy
Když musíš, tak musíš...
Uživatelský avatar
Monty
Předseda, site admin
 
Příspěvky: 2837
Registrován: 16.06.2003 21:42:18
Bydliště: Kutná Hora

Re: Tesco Kutná Hora

Nový příspěvekod dalicros » 05.03.2010 08:54:28

Monty píše:
dalicros píše:podle mapy je to areál bývalé avie ... ale to mi není dost dobře jasné, když prostory v avii nabízejí k dlouhodobému pronájmu ...


ty vedle, staré budovy



správně a když se koukneš na studii tesco a na mapu, tak zjistíš, že místo hal mají být parkoviště ...
Uživatelský avatar
dalicros
Hodný pán s kloboukem
 
Příspěvky: 622
Registrován: 25.01.2004 14:03:17
Bydliště: Baron von Zhidenitz

Re: Tesco Kutná Hora

Nový příspěvekod gigous » 05.03.2010 10:49:04

smutné je, že zastupitelstvo opět jedná o nás bez nás. jako by snad ani nebyla demokracie. vše dojednávají potajnu, na stránkách města není o odprodeji lukrativních pozemků a o záměru výstavby Tesca ani slovo. informace se šíří jen agenturou JPP. chování našich zastupitelů považuji dlouhodobě za nedostačující. nezaregistroval jsem žádnou anketu k výstavbě dalšího obchodního domu natož snad referendum?? Stále si kladu otázku: potřebuje Kutná Hora Tesco?
Uživatelský avatar
gigous
Hustej masér
 
Příspěvky: 590
Registrován: 19.11.2005 15:29:11
Bydliště: KH

Re: Tesco Kutná Hora

Nový příspěvekod Hondaq » 05.03.2010 15:23:54

mě třeba nepřipadá nutné dělat na takovou věc referendum prostě tu bude o obchodní dům více což nás těžko může poškodit. Strach o obchody bych v centru KH vůbec neměl. Jsme v jiné pozici oproti Čáslavi. Centrum našeho města láká mnoho turistů z celého světa a této příležitosti obchodníci jistě rádi využívají a budou využívat i nadále. Osobně jsem spíše pro aby v KH Tesco bylo.
Válka je mír. Svoboda je otroctví. Nevědomost je síla...
Uživatelský avatar
Hondaq
nadposkok
 
Příspěvky: 165
Registrován: 06.04.2006 22:26:00
Bydliště: Zajíc

Re: Tesco Kutná Hora

Nový příspěvekod Monty » 06.03.2010 21:37:22

gigous píše:smutné je, že zastupitelstvo opět jedná o nás bez nás. jako by snad ani nebyla demokracie. vše dojednávají potajnu, na stránkách města není o odprodeji lukrativních pozemků a o záměru výstavby Tesca ani slovo. informace se šíří jen agenturou JPP. chování našich zastupitelů považuji dlouhodobě za nedostačující. nezaregistroval jsem žádnou anketu k výstavbě dalšího obchodního domu natož snad referendum?? Stále si kladu otázku: potřebuje Kutná Hora Tesco?



Gigouši, Avie je k pronájmu/prodeji několik let
Když musíš, tak musíš...
Uživatelský avatar
Monty
Předseda, site admin
 
Příspěvky: 2837
Registrován: 16.06.2003 21:42:18
Bydliště: Kutná Hora

Re: Tesco Kutná Hora

Nový příspěvekod Seven » 26.03.2010 13:44:53

Kutná Hora bude mít Tesco? Proč?
Uživatelský avatar
Seven
Ničitel klávesnice
 
Příspěvky: 382
Registrován: 23.02.2004 17:25:02

Re: Tesco Kutná Hora

Nový příspěvekod gigous » 24.02.2011 19:36:35

A je ruka v rukávě... ať žije demokracie!
http://praha.idnes.cz/lide-nakupni-cent ... -zpravy_ab
Uživatelský avatar
gigous
Hustej masér
 
Příspěvky: 590
Registrován: 19.11.2005 15:29:11
Bydliště: KH

Re: Tesco Kutná Hora

Nový příspěvekod Monty » 24.02.2011 20:06:30

No jasně, každý chce byty, ale když řekne a, ať řekne taky b.

By mě zajímalo, kolik ze stavebníků by finančně zvládlo zlikvidování ekologické zátěže, která v Avii je.

To nikdo neví, že několik projektů na nové domy a byty bylo pozastaveno a zastaven pro nezájem?

Gigouši, zvedni zadek a jdi se projít po sídlišti, kolik je tu prázných bytů.
Když musíš, tak musíš...
Uživatelský avatar
Monty
Předseda, site admin
 
Příspěvky: 2837
Registrován: 16.06.2003 21:42:18
Bydliště: Kutná Hora

Re: Tesco Kutná Hora

Nový příspěvekod gigous » 24.02.2011 20:53:30

Monty píše:No jasně, každý chce byty, ale když řekne a, ať řekne taky b.

By mě zajímalo, kolik ze stavebníků by finančně zvládlo zlikvidování ekologické zátěže, která v Avii je.

To nikdo neví, že několik projektů na nové domy a byty bylo pozastaveno a zastaven pro nezájem?

Gigouši, zvedni zadek a jdi se projít po sídlišti, kolik je tu prázných bytů.


Jedna věc jsou byty a druhá věc je ve stejné lokalitě již třetí supermarket. Také by tam mohl být park, a klidně i s tou ekologickou zátěží. Když se to zahrne hlínou, tak tráva tam poroste, to se neboj. Alespoň do doby, než se najdou peníze na sanaci. A to může trvat desítky let. Nemyslím si, že musíme honem všechno zastavět, proč to rozhodnutí nenechat třeba na příštích generacích?
Dovedl bych si představit, že by tam o pouťi mohly stát kolotoče.....přecijen Sedlecká pouť je druhá největší v republice, tak by měla kam expandovat. a možná by jsme se tam dočkali i lepšího sociáního zařízení než jsou modré kaďibudky ToiToi.
Uživatelský avatar
gigous
Hustej masér
 
Příspěvky: 590
Registrován: 19.11.2005 15:29:11
Bydliště: KH

Re: Tesco Kutná Hora

Nový příspěvekod Monty » 24.02.2011 22:07:12

gigous píše:
Monty píše:No jasně, každý chce byty, ale když řekne a, ať řekne taky b.

By mě zajímalo, kolik ze stavebníků by finančně zvládlo zlikvidování ekologické zátěže, která v Avii je.

To nikdo neví, že několik projektů na nové domy a byty bylo pozastaveno a zastaven pro nezájem?

Gigouši, zvedni zadek a jdi se projít po sídlišti, kolik je tu prázných bytů.


Jedna věc jsou byty a druhá věc je ve stejné lokalitě již třetí supermarket. Také by tam mohl být park, a klidně i s tou ekologickou zátěží. Když se to zahrne hlínou, tak tráva tam poroste, to se neboj. Alespoň do doby, než se najdou peníze na sanaci. A to může trvat desítky let. Nemyslím si, že musíme honem všechno zastavět, proč to rozhodnutí nenechat třeba na příštích generacích?
Dovedl bych si představit, že by tam o pouťi mohly stát kolotoče.....přecijen Sedlecká pouť je druhá největší v republice, tak by měla kam expandovat. a možná by jsme se tam dočkali i lepšího sociáního zařízení než jsou modré kaďibudky ToiToi.


Jasně, už vidím maminky, jak si s chutí s dětmi hrají na zamořené ploše.
Když musíš, tak musíš...
Uživatelský avatar
Monty
Předseda, site admin
 
Příspěvky: 2837
Registrován: 16.06.2003 21:42:18
Bydliště: Kutná Hora

Další

Zpět na Offtopic

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron