Nejde odeslat mail

Mám problémy a nevím co s nimy (myslí se tím samozřejmě síť)

Moderátoři: ludvik, Monty

Nejde odeslat mail

Nový příspěvekod Capi » 23.10.2008 00:01:25

Nejde mi odeslat jeden mail, SMTP hlasi chybu:
Kód: Vybrat vše
Došlo k neznámé chybě. Předmět 'Re: reservation', Účet: 'Post', Server: 'smtp.khnet.info', Protokol: SMTP, Odezva serveru: '554 mail server permanently rejected message (#5.3.0)', Port: 25, Zabezpečení (SSL): Ne, Chyba serveru: 554, Číslo chyby: 0x800CCC6F

Ale dela to prave jenom ta jedna zprava, coz vubec nechapu, cokoli jinyho poslat jde. Vygooglil sem, ze za tuhle zpravu by melo moct nastaveni filtrovani, ale moc moudrej z toho nejsem. A je fakt, ze ta adresa na kterou to posilam, je takova nezvykla: xxxxxx@abv.bg
Delam neco spatne?
Capi
...

Re: Nejde odeslat mail

Nový příspěvekod Monty » 23.10.2008 01:02:54

Capi píše:Nejde mi odeslat jeden mail, SMTP hlasi chybu:
Kód: Vybrat vše
Došlo k neznámé chybě. Předmět 'Re: reservation', Účet: 'Post', Server: 'smtp.khnet.info', Protokol: SMTP, Odezva serveru: '554 mail server permanently rejected message (#5.3.0)', Port: 25, Zabezpečení (SSL): Ne, Chyba serveru: 554, Číslo chyby: 0x800CCC6F

Ale dela to prave jenom ta jedna zprava, coz vubec nechapu, cokoli jinyho poslat jde. Vygooglil sem, ze za tuhle zpravu by melo moct nastaveni filtrovani, ale moc moudrej z toho nejsem. A je fakt, ze ta adresa na kterou to posilam, je takova nezvykla: xxxxxx@abv.bg
Delam neco spatne?

No je to jednoduché, z nějakého důvodu to mail server odmítá, buď je cíl na blacklistu, nebo obsah byl vyhodnocen jako spam.
To že ani neodejde, znamená, že mail neprošel scanem.
Když musíš, tak musíš...
Monty
Předseda, site admin

Nový příspěvekod ludvik » 23.10.2008 10:07:14

A řekl bych, že vím proč ...

kódová stránka toho emailu je windows-1251, což je cyrilice. A jelikož tím asi nikdo u nás nepíše, je to nastaveno jako "jasný spam". A odmítané hned při pokusu o odeslání.

Vzhledem k tomu, že jsi ten email psal anglicky, změň kódování, email podle mě potom odejde. Nebo to odešli pomocí webového rozhranní Post.cz, jim to zjevně nevadí.
Když už musíš, tak jsi v .... nuclear.khnet.info
ludvik
Místopředseda, Site admin

Nový příspěvekod Capi » 23.10.2008 23:55:01

ludvik píše:A řekl bych, že vím proč ...

kódová stránka toho emailu je windows-1251, což je cyrilice. A jelikož tím asi nikdo u nás nepíše, je to nastaveno jako "jasný spam". A odmítané hned při pokusu o odeslání.

Vzhledem k tomu, že jsi ten email psal anglicky, změň kódování, email podle mě potom odejde. Nebo to odešli pomocí webového rozhranní Post.cz, jim to zjevně nevadí.

Nojo - znakova stranka, to me vubec nenapadlo.
Kazdopadne diky za rychlou reakci.
Capi
...

Zpět na Problémy se spojením