Proč?

Pokec pro o dění v síti, prostě to, co není zase až tak offtopic.

Nový příspěvekod Seven » 29.05.2006 23:12:50

Mimochodem, státnice dnes úspěšně vykonány, celkové skóre 1 - 1 - 2 :) Zbývající část - obhajoba diplomky a promoce - bude na podzim, takže oficiálně ještě titul nemám.
Ale už mi můžete otevřít tu poradnu :P
Uživatelský avatar
Seven
Ničitel klávesnice
 
Příspěvky: 382
Registrován: 23.02.2004 17:25:02

Nový příspěvekod Kocour » 29.05.2006 23:18:04

Tož to blahopřeji a přeji mnoho dalších úspěchů. :D
Nic není tak malé, aby vám to nemohlo přerůst přes hlavu.
Uživatelský avatar
Kocour
nadposkok
 
Příspěvky: 254
Registrován: 22.04.2006 12:34:17

Nový příspěvekod Czernobyl » 30.05.2006 08:21:37

Nebyl pochyb že to dáš 8)
Uživatelský avatar
Czernobyl
Člen rady, admin, rypouš sloní
 
Příspěvky: 694
Registrován: 12.11.2003 22:22:56
Bydliště: MARS

Nový příspěvekod Spirit » 30.05.2006 10:23:07

Ještě k těm volbám - mám podobný problém jako Kocour a Monty,ale pamatuju bolševika v plné síle a mám dobře vyvinutý pud sebezáchovy,takže k volbám ano a pravice to jistí.Nerad bych se dožil návratu Komančů a front na banány.
Uživatelský avatar
Spirit
Lama
 
Příspěvky: 84
Registrován: 25.05.2006 22:12:02

Nový příspěvekod Druss » 30.05.2006 11:03:51

Spirit píše:Nerad bych se dožil návratu Komančů a front na banány.


Nechápu jak někdo tuhle hlášku může vůbec napsat či říct. Je rok 2006 a už nikdy se nevrátí to co bylo před rokem 89. Vy to nikdo nedokážete pochopit že dneska by jim to už neprošlo? Dřív za sebou měli půlku světa a věřte že kdyby v okolních státech a SSSR se nic nedělo tak nebyl ani žádnej listopad 89.

Tohle neznamená že půjdu volit komunisty a ani to že jsem pro ně. Já na volby k.a.k.á.m. protože nebudu podporovat hovada co se tam choděj nažrat a vyspat, lítaj si po světě za naše prachy atd....a čas od času schválí nějakou debilitu...

Nechápu že lidi jim ty předvolební kecy pořád žerou .Např chceme snížit platy poslancům....hurá jsme tam tak si ty platy zvedneme dyť jsme chudáci všechno si musíme platit...máme jenom služební byty, stravný za hubičku, z.a.d.e.č.e.k. si vozíme v luxusních limuzínkách no atd. :cry: :cry: :cry:

Jsou to děsný chudáčci ty naši zákono(-sráči)dárci

________________
Tento post vyjadřuje názory uživatele Druss a nemusí se slučovat s názory ostatních...Zdarec
Druss
nadposkok
 
Příspěvky: 461
Registrován: 01.07.2003 13:06:39

Nový příspěvekod Seven » 30.05.2006 11:10:47

Drussi, nadávat na to, že poslanci mají vysoké platy a vozí se v limuzínách, je dětinské a primitivní.
Uživatelský avatar
Seven
Ničitel klávesnice
 
Příspěvky: 382
Registrován: 23.02.2004 17:25:02

Nový příspěvekod Monty » 30.05.2006 11:15:13

Seven píše:Drussi, nadávat na to, že poslanci mají vysoké platy a vozí se v limuzínách, je dětinské a primitivní.


No, já jim ten plat přeju, já bych to nedělal.
Ale jsem plně pro to, aby politik mohl mít jen svůj plat a nemohl být například v dozočích radách a představenstvech nestátních organizací. Pokud to bude ve státní organizaci, tak by to měla být čestná funkce. A ne že se to dostává za odměnu, aby si přilepšili.

Nenadávám tímto na žádnou konkrétní stranu, jde to napříč celým politickým spektrem.

To nemluvím o příplatcích na dopravu a zároveň dopravu zdarma. Lety s ČSA po republice zadarmo....
Když musíš, tak musíš...
Uživatelský avatar
Monty
Předseda, site admin
 
Příspěvky: 2837
Registrován: 16.06.2003 21:42:18
Bydliště: Kutná Hora

Nový příspěvekod dalicros » 30.05.2006 11:22:57

musim souhlasit s drussem, to co bylo pred rokem 89, predevsim v 50. letech se uz nikdy nevrati, komunisti jsou normalni politicka strana s vlastnim programem, tim nechci rict ze je nejak podporuju, ale casti programu maj dobry...

skutecne hlavni problem je, ze neni koho volit, at uz se zvoli kdokoliv, tak to skonci stejne, sluzebni cesty do karibiku na statni penize, sezeni vr 3 dozorcich radach atd.

a pokud by se tam dostal nekdo neznamej, tak se rychle zmeni k obrazu ostatnich viz pan senator Fischer ...
volby jsou proste s.v.i.n.s.t.v.o a tim to hasne, volit sice pudu, ale asi jenom z principu ...
Uživatelský avatar
dalicros
Hodný pán s kloboukem
 
Příspěvky: 622
Registrován: 25.01.2004 14:03:17
Bydliště: Baron von Zhidenitz

Nový příspěvekod Druss » 30.05.2006 11:24:51

Seven píše:Drussi, nadávat na to, že poslanci mají vysoké platy a vozí se v limuzínách, je dětinské a primitivní.


Jo já sem vnitřně ještě dítě ajsem za to rád :wink:

A to že jsem primitiv už o mě někdo prohlásil takže je to v poho :D

Jsem takovej jakej sem :wink:
Druss
nadposkok
 
Příspěvky: 461
Registrován: 01.07.2003 13:06:39

Nový příspěvekod marvel » 30.05.2006 12:25:37

"Máme jenom služební byty, stravný za hubičku, z.a.d.e.č.e.k. si vozíme v luxusních limuzínkách no atd."

To přeci nemyslíš vážně? Nevím o tom, že by měli poslanci služební byty a zadeček si vozili v limuzínách. To se služebním autem možná platí o ministrech a ubytování o předsedovi vlády(dočasně), ale ostatní poslanci?
Je pravda, že válet si zadek v dozorčích radách by rozhodně nemělo být za takový peníz, jako dostávají oni. To ani nemluvím o tom, že se kolikrát mohou dostat do střetu zájmů.

Raději bych téma politiky ukončil, než se tu začnem navzájem napadat. Ostatně to vůbec nepatří k tématu "Dění v síti".
Uživatelský avatar
marvel
Začátečník
 
Příspěvky: 145
Registrován: 22.06.2003 21:35:28

Nový příspěvekod Druss » 30.05.2006 13:58:42

marvel píše:"Máme jenom služební byty, stravný za hubičku, z.a.d.e.č.e.k. si vozíme v luxusních limuzínkách no atd."

To přeci nemyslíš vážně? Nevím o tom, že by měli poslanci služební byty a zadeček si vozili v limuzínách. To se služebním autem možná platí o ministrech a ubytování o předsedovi vlády(dočasně), ale ostatní poslanci?
Je pravda, že válet si zadek v dozorčích radách by rozhodně nemělo být za takový peníz, jako dostávají oni. To ani nemluvím o tom, že se kolikrát mohou dostat do střetu zájmů.

Raději bych téma politiky ukončil, než se tu začnem navzájem napadat. Ostatně to vůbec nepatří k tématu "Dění v síti".


Taď jsi mě dostal...je pravda že jsem tam měl doplnit že ne všichni.
Druss
nadposkok
 
Příspěvky: 461
Registrován: 01.07.2003 13:06:39

Nový příspěvekod Monty » 30.05.2006 17:45:26

marvel píše:"Máme jenom služební byty, stravný za hubičku, z.a.d.e.č.e.k. si vozíme v luxusních limuzínkách no atd."

To přeci nemyslíš vážně? Nevím o tom, že by měli poslanci služební byty a zadeček si vozili v limuzínách.


Pokud nemá služební auto, tak má nárok placení cetovních náhrad, plus mhd a veškeré dopravní prostředky zdarma + příspěvek na bydlení.

Když někdo z KH dojíždí denně do práce, myslíš, že něco takového má?

Nejhorší je, že jim to není jak sebrat, odsouhlasí si to sami a to včetně zvýšení platu.
Když musíš, tak musíš...
Uživatelský avatar
Monty
Předseda, site admin
 
Příspěvky: 2837
Registrován: 16.06.2003 21:42:18
Bydliště: Kutná Hora

Nový příspěvekod marvel » 30.05.2006 18:52:06

S MHD je to pravda, podle me je to dokonce i protiustavni. Peknej clanek o tom je treba tady http://zpravy.idnes.cz/dopravce-nechce- ... _domaci_dp O příspěvku na bydlení teda nic nevim, ale zdá se mi to trochu divný. I kdyby, tak to nejsou sluzebni byty...
Platy poslanců jsou dost vysoký, taky by se mi to líbilo, ale zase musíme připustit, že ne všichni poslanci dělají tu práci déle jak 1 volební období, i když je většinou ta strana šoupne zase na jinej pěknej post. Je to složitý :? už se mi nad tím nechce přemýšlet.
Uživatelský avatar
marvel
Začátečník
 
Příspěvky: 145
Registrován: 22.06.2003 21:35:28

Nový příspěvekod Spirit » 30.05.2006 19:42:35

No,termín návrat Komančů a fronta na banány je poněkud přehnaný,to uznávám,ale jinak se nic moc v programu komunistů nezměnilo-akorát je to zabalený v sladkých řečech.Jeden můj kámoš byl na jednom jejich mítinku a když nám vyprávěl co se tam taky říkalo,tak byl upřímně zděšen.Vypadalo to tam jako v roce 1980.Samozřejmě že stalinská doba je už definitivně pryč,ale bolševiků je pořád dost,já osobně je nemám rád a proto je volit nebudu.Ovšem hajzlové jsou všude - i v pravici.Tolik můj názor na politiku,nic víc.
Uživatelský avatar
Spirit
Lama
 
Příspěvky: 84
Registrován: 25.05.2006 22:12:02

Nový příspěvekod Seven » 30.05.2006 22:16:35

Asi to bude znít kacířsky, ale já bych poslankyní být nechtěla ani za ty prachy a náhrady... Podle mě je to stresující povolání, nekonečný schůze, hádání s jinýma stranama, jednání, pohybovat se v tom prostředí - děkuju nechci. Jednou jsem v Týdnu četla článek, kde popisovali (bylo to i s tabulkama), kolik je v parlamentu poctivých poslanců, kteří opravdu pracují, kolik je tam mimoňů a kolik lenochů, kteří jenom zvedají ruce a za celé volební období ani neotevřou pusu. A ten poměr nebyl tak zlý. Možná jako v každé jiné "firmě", řekla bych :)
Uživatelský avatar
Seven
Ničitel klávesnice
 
Příspěvky: 382
Registrován: 23.02.2004 17:25:02

PředchozíDalší

Zpět na Dění v síti

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron