a z UPC nebude nic...

Pokec pro o dění v síti, prostě to, co není zase až tak offtopic.

a z UPC nebude nic...

Nový příspěvekod Seven » 17.10.2006 11:08:27

Tamto téma mi Monty zamknul, tak si postěžuju v novém :) Místo kabelu si budu muset pořídit ADSL, protože majitel už nechce v domě žádné další dráty a museli bychom je zadělat do zdi.
Nevíte jak dlouho kyslíkům trvá, než zapnou linku? V bytě je natažená, ale je odpojená. Zatím jsem pochopila, že musím donýst do O2 prodejny žádost (já k ní budu ještě dávat papíry kvůli úlevě na paušálu). Děsím se průtahů, protože bez internetu nemůžu pracovat, čímž by se to stěhování trochu zkomplikovalo...
Uživatelský avatar
Seven
Ničitel klávesnice
 
Příspěvky: 382
Registrován: 23.02.2004 17:25:02

Nový příspěvekod ludvik » 17.10.2006 11:49:25

Dle praktických (ne mojich) zkušeností prý 3 dny až půl roku :-) Dej žádost a několik dní před termínem je každý den otravuj.
Když už musíš, tak jsi v .... nuclear.khnet.info
Uživatelský avatar
ludvik
Site Admin
 
Příspěvky: 1976
Registrován: 18.06.2003 08:40:10

Re: a z UPC nebude nic...

Nový příspěvekod King » 17.10.2006 18:00:24

Seven píše:Tamto téma mi Monty zamknul, tak si postěžuju v novém :) Místo kabelu si budu muset pořídit ADSL, protože majitel už nechce v domě žádné další dráty a museli bychom je zadělat do zdi.
Nevíte jak dlouho kyslíkům trvá, než zapnou linku? V bytě je natažená, ale je odpojená. Zatím jsem pochopila, že musím donýst do O2 prodejny žádost (já k ní budu ještě dávat papíry kvůli úlevě na paušálu). Děsím se průtahů, protože bez internetu nemůžu pracovat, čímž by se to stěhování trochu zkomplikovalo...


Je odpojená tudíž musíš zažádat o novou linku a zaplatit novou linku je to tak řešil jsem to takhle v Praze. Jestli to s nimi budeš řešit po telefonu chce to si napsat číslo na konkrétního technika protože pokud ti slíbí že zavolá za 10 minut tak nezavolá. Zeptej se jestli ta linka splňuje vše pro adsl protože když si pak dáš žádost a linka něco nesplní tak je tvůj požadavek automaticky zrušen - alespoň tak mi to tvrdilo už pár lidí. V Praze je hodně wifi poskytovatelů třeba v Kyjích sem naměřil 60 AP z toho asi 20 použitelných.
Pentium II 350 MHz. 64MB RAM , 8.6 GB HDD, CD- ROM.
Uživatelský avatar
King
nadposkok
 
Příspěvky: 794
Registrován: 02.12.2004 17:10:34
Bydliště: pod Alcomou

Nový příspěvekod Seven » 18.10.2006 17:08:42

Tak už to mám za sebou. Strávila jsem u kyslíků půl hodiny a podepsala asi tisíc papírů. A mám čekat, až mi zavolaj, abych se na tom zapojení domluvila... Dávám jim příští týden a pak jdu urgovat.
Uživatelský avatar
Seven
Ničitel klávesnice
 
Příspěvky: 382
Registrován: 23.02.2004 17:25:02

Nový příspěvekod dwori » 19.10.2006 00:08:17

Seven píše:Tak už to mám za sebou. Strávila jsem u kyslíků půl hodiny a podepsala asi tisíc papírů. A mám čekat, až mi zavolaj, abych se na tom zapojení domluvila... Dávám jim příští týden a pak jdu urgovat.


az pujdes urgovat, hod mi echo, treba mailem, ... poptam se pripadne =)
bylo, nebylo ... a az zase bude, tak nebudem
Uživatelský avatar
dwori
Polobůh
 
Příspěvky: 1283
Registrován: 16.06.2003 22:18:35

Nový příspěvekod Seven » 04.11.2006 09:10:10

Linka je zapojená, sláva. Ale není mi to k ničemu, protože je tu plná ústředna a ADSL nedostanu. A ještě mi na telecomácké lince měli tu drzost sdělit, že když si objednám ADSL u nich, tak ho budu mít dřív, protože v takových případech nepřipojují při uvolnění ústředny podle pořadí, ale podle toho, kdo chce jakého poskytovatele. Takovýho běhání kolem toho a všechno nanic :x
Uživatelský avatar
Seven
Ničitel klávesnice
 
Příspěvky: 382
Registrován: 23.02.2004 17:25:02

re:

Nový příspěvekod King » 04.11.2006 19:46:01

Seven píše:Linka je zapojená, sláva. Ale není mi to k ničemu, protože je tu plná ústředna a ADSL nedostanu. A ještě mi na telecomácké lince měli tu drzost sdělit, že když si objednám ADSL u nich, tak ho budu mít dřív, protože v takových případech nepřipojují při uvolnění ústředny podle pořadí, ale podle toho, kdo chce jakého poskytovatele. Takovýho běhání kolem toho a všechno nanic :x

Já sem ti to psal že to není tak jednoduchý.
Pentium II 350 MHz. 64MB RAM , 8.6 GB HDD, CD- ROM.
Uživatelský avatar
King
nadposkok
 
Příspěvky: 794
Registrován: 02.12.2004 17:10:34
Bydliště: pod Alcomou


Zpět na Dění v síti

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron