Radnice a dum specovatelskou sluzbou

Pokec pro o dění v síti, prostě to, co není zase až tak offtopic.

Radnice a dum specovatelskou sluzbou

Nový příspěvekod dalicros » 05.11.2007 00:27:52

po te co jsem nahodou (skutecne cistou nahodou :) ) precetl v kutnohorskych listech reakci pana starosty Salatka na reportaz TV Nova, tak jsem si danou reportaz dohledal (zaplat panbuh za 21. stoleti a jeho technicke vymozenosti ), i z tech malo fakt, ktere byli receny (a nedelam si iluze ze zcela cilene pouzity tak, aby to vyznelo tak jak to vyznelo) to vypada na peknou lumparnu nasi radnice, zajimalo by mne, jestli k tomu nema nekdo nejaky informace ... reportaz je ke shlednuti tady : http://www.nova.cz/tvarchiv/?238d=14.10.2007&238m=p&238p=JUDO&238v=118212

PS. nedaval jsem to do off topic, protoze tam by to zapadlo a preci jenom je khnet uz celomestska sit, takze se ji to tak trosku tyka 8)
Uživatelský avatar
dalicros
Hodný pán s kloboukem
 
Příspěvky: 622
Registrován: 25.01.2004 14:03:17
Bydliště: Baron von Zhidenitz

Nový příspěvekod Hondaq » 05.11.2007 00:54:16

když sem tu reportáž viděl na nově tak už tam mi bylo jasný že to je zas super práce novy ... starostu ani jednou nenechali domluvit zato ti "ublížení" měli prostoru až až.
Navíc si tam z ničeho nic vymysleli náký měnění cedulí na domě a jeho přejmenování o kterým ze strany radnice nepadlo ani slovo... fakt sem nechápal... Když sem potom četl v listech to vyjádření starosty tak se mi to jenom potvrdilo ... nemám rád tyhle "publicistický" pořady ala Nova
Válka je mír. Svoboda je otroctví. Nevědomost je síla...
Uživatelský avatar
Hondaq
nadposkok
 
Příspěvky: 165
Registrován: 06.04.2006 22:26:00
Bydliště: Zajíc

Nový příspěvekod Joesek » 05.11.2007 12:00:10

Hondaq píše:když sem tu reportáž viděl na nově tak už tam mi bylo jasný že to je zas super práce novy ... starostu ani jednou nenechali domluvit zato ti "ublížení" měli prostoru až až.
Navíc si tam z ničeho nic vymysleli náký měnění cedulí na domě a jeho přejmenování o kterým ze strany radnice nepadlo ani slovo... fakt sem nechápal... Když sem potom četl v listech to vyjádření starosty tak se mi to jenom potvrdilo ... nemám rád tyhle "publicistický" pořady ala Nova

je někde to vyjádření starosty na netu?

Hōra ruit!
...memento mori
Uživatelský avatar
Joesek
Hustej masér
 
Příspěvky: 643
Registrován: 17.06.2003 22:52:04
Bydliště: |<|-|

Nový příspěvekod Hondaq » 05.11.2007 14:20:48

hmm to nevím a ted nejsem ani doma že bych to vyfotil a hodil sem

EDIT:
objeví se to tady ale asi až za měsíc :(
Válka je mír. Svoboda je otroctví. Nevědomost je síla...
Uživatelský avatar
Hondaq
nadposkok
 
Příspěvky: 165
Registrován: 06.04.2006 22:26:00
Bydliště: Zajíc

Nový příspěvekod Kocour » 05.11.2007 16:51:28

Tak nevim nevim. Já to zase jako lumpárnu nevidím. Dle toho, co je mi známo. Chceš do domu s pečovatelskou službou? Ano. Máš městský byt, tak ho uvolníš a jdeš zadarmo. Pokud máš vlastní byt, tak ho můžeš prodat, převést na příbuzného...... Pak zaplať. Nechápu jak v dnešní době, kdy není nic zadarmo chce někdo bydlet v městském bytě, za dle mého názoru výhodných podmínek, a svůj byt či dům prodat. Docela dobrý způsob jak si zajistit finance na stáří.
Upřímě, až budu starej, taky by se mi líbilo prodat byt abych měl peníze a jít do městskýho. Když někdo z nás prodá byt, kdo mu poskytne jiný? Nikdo. Tak nechápu proč by důchodci měly být výjimkou. Pokud nespadají do skupiny sociálně slabších, což v případě vlastnictví nemovitosti asi neklapne.
osobně s tímto postupem souhlasím. Jestli je to protiprávní, je věc jiná. To už musí vyřešit právníci.
Nic není tak malé, aby vám to nemohlo přerůst přes hlavu.
Uživatelský avatar
Kocour
nadposkok
 
Příspěvky: 254
Registrován: 22.04.2006 12:34:17

Nový příspěvekod Monty » 05.11.2007 21:58:56

Kocour píše:Tak nevim nevim. Já to zase jako lumpárnu nevidím. Dle toho, co je mi známo. Chceš do domu s pečovatelskou službou? Ano. Máš městský byt, tak ho uvolníš a jdeš zadarmo. Pokud máš vlastní byt, tak ho můžeš prodat, převést na příbuzného...... Pak zaplať. Nechápu jak v dnešní době, kdy není nic zadarmo chce někdo bydlet v městském bytě, za dle mého názoru výhodných podmínek, a svůj byt či dům prodat. Docela dobrý způsob jak si zajistit finance na stáří.
Upřímě, až budu starej, taky by se mi líbilo prodat byt abych měl peníze a jít do městskýho. Když někdo z nás prodá byt, kdo mu poskytne jiný? Nikdo. Tak nechápu proč by důchodci měly být výjimkou. Pokud nespadají do skupiny sociálně slabších, což v případě vlastnictví nemovitosti asi neklapne.
osobně s tímto postupem souhlasím. Jestli je to protiprávní, je věc jiná. To už musí vyřešit právníci.


přesně řečeno.
Když musíš, tak musíš...
Uživatelský avatar
Monty
Předseda, site admin
 
Příspěvky: 2837
Registrován: 16.06.2003 21:42:18
Bydliště: Kutná Hora


Zpět na Dění v síti

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron