Chování člena sdružení KHnet.info

Pokec pro o dění v síti, prostě to, co není zase až tak offtopic.

Chování člena sdružení KHnet.info

Nový příspěvekod Klainn » 02.09.2008 20:15:35

Tento přispěvek se objevil na stránkách Fitness Big Time, jelikož je od člena KHnet.info a jelikož i já jsem členem KHnetu(a majitelem výše uvedeného Fitness). Žádám radu sdružení o vyjádření k tomuto tématu. Myslím, že i ve stanovách sdružení je napsano, že by jeden člen neměl napadat ostatní. Hlavně se mi nelíbí, že to člen Jiras provádí na firemních stránkách - nesnaží se tedy očernit jenom mě, ale i mou provozovnu, což je mnohem horší.

Originál příspěvku najdete zde.





SMRAD píše: TAK CO TY DEBÍLKU??? SI TADY HRAJEŠ NA PODNIKATELE!!!!
TAK ŘEKNI TVEJM FITNESS PŘÍZNIVCŮM JAK KREDETE PENÍZE A CHCETE LÁMAT VŠEM NOHY!!!!NEJDŘÍV SI DODĚLEJ ŠKOLU A PAK TADY DĚLEJ BUBUBU!!!!!! :lol:


Tento přispěvek je z IP jiras.kh-net.cz (213.192.10.66) .
Vážený pane Jirásku či paní Jirásková,
v případě, že máte jakékoliv připomínky k mé osobě, buďte alespoň natolik solventní a kontaktujte přímo mě. Já také nechodím do Vaší hospody, pojmenované pravděpodobně dle Vaší osobní vlastnosti "Fanatic" a nevyprávím lidem o Vašich nekalých praktikách i když bych to klidně udělat mohl.

Jinak k Vaší připomínce:

a) Debil je člověk stížený debilitou. Debilita se označuje jako lehká mentální retardace tzn. člověk stížený debilitou je zaostalý či má opožděný vývoj. Myslím, že na 22 let jsem dostatečně vyspělí jak po psychické tak po fyzické stránce. Tudíž "debílek" mohu být asi těžko.
Když ovšem rozeberu styl Vašeho vyjadřování a hlavně psaní - přepokládám, že velká písmena používate, protože vlastně nevíte kde se píše velké a kde malé písmeno. To je docela učinná pomůcka pro negramoty. Dále množství vykřičníku a otazníků za každou větou svědčí o množství komplexů, které máte vůči společnosti či to poukazuje na jistou agresivitu, která může být zapříčiněna nejspíš tím, že nemůžete společně jezdit v jednom výtahu, jelikož jeho nosnost je 350Kg.

b) Na podnikatele si nehraju a nikdy nehrál. Říkám raději, že jsem živnostník. To je z toho důvodu, že nevlastním žádný velký podnik, ale spíš jen dvě malé provozovny.

c) K této větě nemám co dodat. Jen mě trošku zaráží, že najednou ve zprávě, která je směrovaná k mé osobě se najednou vyskytuje množné číslo(?). Tipoval bych, že panu či paní Jiráskové přeskočilo okénko a tato věta byla směrovaná někomu jinému.

d) Školu dodělanou nemám. Nikdy jsem to netajil a tajit nebudu. A to BUBUBU jsem já rozhodně první začat nedělal.


Jakub Bilý
(myslím, že je slušnost se pod nějáký urážlivý text podepsat a nebudu postupovat jako ta dvojice fanatiků.)
***Intel Inside - Idiot Outside***
Uživatelský avatar
Klainn
Ničitel klávesnice
 
Příspěvky: 495
Registrován: 17.06.2003 13:52:34
Bydliště: Církvice

Nový příspěvekod Monty » 02.09.2008 20:38:08

Bacha na to, mohl to být kdokoli z rodiny, ne tedy jen rodiče.
Když musíš, tak musíš...
Uživatelský avatar
Monty
Předseda, site admin
 
Příspěvky: 2837
Registrován: 16.06.2003 21:42:18
Bydliště: Kutná Hora

Nový příspěvekod Klainn » 02.09.2008 21:17:33

Vim přesně jako to bylo - Krystina Jiraskova se prihlasila na me stranky a pak se naskytaji dve moznosti

1) psala to co ji diktoval Martin Jirasek nebo Alena Jiraskova
2) pote co se Krystina prihlasila pustila bud Martina nebo Alenu k pocitaci a napsali to oni.

V rodine jsou tri a pes(toho muzem vyloucit, Rex to skutecne neni). Dva z nich si neumeji ani zalozit email na seznamu, natoz se registrovat na foru, tudiz myslim ze ma dedukce je spravna.
***Intel Inside - Idiot Outside***
Uživatelský avatar
Klainn
Ničitel klávesnice
 
Příspěvky: 495
Registrován: 17.06.2003 13:52:34
Bydliště: Církvice

Nový příspěvekod King » 02.09.2008 21:18:17

Porušení pravidel to je jasný.

i) Každý je povinen pracovat na Síti a Internetu tak, aby nepoškozoval ostatní účastníky, a nikdo nesmí
vyvíjet činnost, nebo navádět k činnosti takové, která by mohla být ostatním účastníkům ke škodě.

Ale nevim jak se k tomuhle rada postaví jelikož u člena je technologie.
Pentium II 350 MHz. 64MB RAM , 8.6 GB HDD, CD- ROM.
Uživatelský avatar
King
nadposkok
 
Příspěvky: 794
Registrován: 02.12.2004 17:10:34
Bydliště: pod Alcomou

Nový příspěvekod ludvik » 02.09.2008 22:33:25

To je technologické pravidlo ...

Spíš platí věta v odstavci C provozního řádu: Chování uživatelů nesmí porušovat všeobecně uznávané "dobré mravy".

Ale tohle je jejich věc, ať si to vyřídí sami. Zvlášť když mají mezi sebou příbuzenský vztah. To už bychom mohli řešit i kdejakou rvačku v hospodě, při počtu našich členů je dost pravděpodobné, že se každou chvilku k nějaké nachomýtnou.
Spíš mě napadá, jestli to není styl "ala gigouš". Tedy pokus o vtip. Nepovedený ...

King píše:Porušení pravidel to je jasný.

i) Každý je povinen pracovat na Síti a Internetu tak, aby nepoškozoval ostatní účastníky, a nikdo nesmí
vyvíjet činnost, nebo navádět k činnosti takové, která by mohla být ostatním účastníkům ke škodě.

Ale nevim jak se k tomuhle rada postaví jelikož u člena je technologie.
Když už musíš, tak jsi v .... nuclear.khnet.info
Uživatelský avatar
ludvik
Site Admin
 
Příspěvky: 1976
Registrován: 18.06.2003 08:40:10

K zamyšlení....

Nový příspěvekod sysel » 03.09.2008 09:20:01

Neznám podtext tohoto příspěvku, co mu předcházelo, co po něm následuje. Ovšem je otázkou, jestli je forum khnetu určeno k řešení de-facto osobních sporů....., to že je daný člověk připojen přes kh-net je celkem jedno, khnet má cca 1800 členů.....
Nechci se do nikoho navážet, nikomu nic nevyčítám...,ale je to prostě můj osobní názor.
Uživatelský avatar
sysel
Přispěvovatel
 
Příspěvky: 255
Registrován: 13.07.2003 13:06:12
Bydliště: na studnich 71 kutna hora

Nový příspěvekod Monty » 03.09.2008 13:23:33

Kdyby ho urážel na našem foru, tak ještě možná. Ale jinak bohužel...
Když musíš, tak musíš...
Uživatelský avatar
Monty
Předseda, site admin
 
Příspěvky: 2837
Registrován: 16.06.2003 21:42:18
Bydliště: Kutná Hora

Nový příspěvekod Klainn » 03.09.2008 20:15:07

Podobnou reakci jsem očekával. No tak to alespoň berte jako takovou zajímavost - co ze sebe dokáže dostat dospělý člověk. Adminy prosím o přesunutí do Offtopicu.
***Intel Inside - Idiot Outside***
Uživatelský avatar
Klainn
Ničitel klávesnice
 
Příspěvky: 495
Registrován: 17.06.2003 13:52:34
Bydliště: Církvice

Nový příspěvekod ludvik » 03.09.2008 22:13:32

Máme 1836 členů. Buď si jistý, že o lidech víme své.
Když už musíš, tak jsi v .... nuclear.khnet.info
Uživatelský avatar
ludvik
Site Admin
 
Příspěvky: 1976
Registrován: 18.06.2003 08:40:10

Re2: K zamyšlení....

Nový příspěvekod CEC » 05.09.2008 00:55:14

Vzhledem ke skutecnosti, ze KHnet nema etickou komisi, ktera by v takovychto pripadech, rozhodovala, co je jeste prijatelne a co jiz zcela neprijatelne chovani clenu je nutne spolehat na osobni slusnost. O tom, ze se zvlaste v radoby anonymnim prostredi internetu, ne vzdy dostavuje je dukaz nejen tento prispevek.

V soucasne dobe muze pouze kazdy clen rady zaujmout osobni nazor k dane veci, nelze tedy ani do blizke budoucnosti predpokladat, ze by sama rada vyvijela aktivity smerujici k budovani komunitniho moralniho kodexu.

sysel píše:Neznám podtext tohoto příspěvku, co mu předcházelo, co po něm následuje. Ovšem je otázkou, jestli je forum khnetu určeno k řešení de-facto osobních sporů....., to že je daný člověk připojen přes kh-net je celkem jedno, khnet má cca 1800 členů.....
Nechci se do nikoho navážet, nikomu nic nevyčítám...,ale je to prostě můj osobní názor.
Mam radeji zapad slunce nez vychod slunce, protoze slunce zapada rano mnohem pozdeji.
Uživatelský avatar
CEC
Člen rady
 
Příspěvky: 489
Registrován: 18.11.2003 02:53:33
Bydliště: Kutna Hora

Nový příspěvekod gigous » 16.09.2008 21:10:44

fakt KREDETE PENÍZE A CHCETE LÁMAT VŠEM NOHY??? to nejste v hoře jediní.
Uživatelský avatar
gigous
Hustej masér
 
Příspěvky: 590
Registrován: 19.11.2005 15:29:11
Bydliště: KH


Zpět na Dění v síti

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron