Co to je?

Pokec pro o dění v síti, prostě to, co není zase až tak offtopic.

Co to je?

Nový příspěvekod gigous » 27.01.2010 19:34:14

To je děs! ještě že je tu skín starého fóra, jinak je to nepřehledné.
Naposledy upravil gigous dne 28.01.2010 20:57:43, celkově upraveno 4
Uživatelský avatar
gigous
Hustej masér
 
Příspěvky: 590
Registrován: 19.11.2005 15:29:11
Bydliště: KH

Re: Co to je?

Nový příspěvekod Monty » 27.01.2010 23:12:37

Gigouši nepruď a změn si v nastavení vzhled.
Když se koukneš do informací, tak to tam píšu, můžeš si vybrat i vlastní.

Přesun fora byl nutný, staré forum se nevyvíjí, je děravé a proběhl přesun na nový server, kde je již PHP5.
Když musíš, tak musíš...
Uživatelský avatar
Monty
Předseda, site admin
 
Příspěvky: 2837
Registrován: 16.06.2003 21:42:18
Bydliště: Kutná Hora

Re: Co to je?

Nový příspěvekod chal » 27.01.2010 23:23:41

Gigoslave, jdi za dveře a dej si facku :) Seš vážně tak vylízanej nebo to je u tebe už diagnóza, nebo jak tomu tady máme rozumět? Včera jsem pročítal diskuzi pod článkem o zvířátkách a ty seš vážně zralej na nejaké vyšetření, možná už rovnou na léčení - každopádně přinejmenším na přezdržku... Ve stanovách sdružení by se vážně měl doplnit článek o minimálním IQ členů...

Docela mě mrzí, že tě neznám osobně, nevím jak si takovou existenci jako seš ty představit, chvilku mi připadáš jako 13ti letej uhrovatej preteenager, jindy jako Pepa z depa s radiovkou na hlavě, kterej sežral šalamounovo hov.o... pořád zkrátka dumám do který ty škatulky patříš, osvětlíš mi to prosím? Na druhou stranu je ale potřeba říct, že začínáš některými svými nesmyly bavit už i mou tříletou dceru, takže za to díky :)
Uživatelský avatar
chal
Přispěvovatel
 
Příspěvky: 211
Registrován: 04.12.2007 12:47:21

Re: Co to je?

Nový příspěvekod Brain » 28.01.2010 00:11:47

chal píše:Gigoslave, jdi za dveře a dej si facku :) Seš vážně tak vylízanej nebo to je u tebe už diagnóza, nebo jak tomu tady máme rozumět? Včera jsem pročítal diskuzi pod článkem o zvířátkách a ty seš vážně zralej na nejaké vyšetření, možná už rovnou na léčení - každopádně přinejmenším na přezdržku... Ve stanovách sdružení by se vážně měl doplnit článek o minimálním IQ členů...

Docela mě mrzí, že tě neznám osobně, nevím jak si takovou existenci jako seš ty představit, chvilku mi připadáš jako 13ti letej uhrovatej preteenager, jindy jako Pepa z depa s radiovkou na hlavě, kterej sežral šalamounovo hov.o... pořád zkrátka dumám do který ty škatulky patříš, osvětlíš mi to prosím? Na druhou stranu je ale potřeba říct, že začínáš některými svými nesmyly bavit už i mou tříletou dceru, takže za to díky :)


Spoj si to... "13ti letej uhrovatej preteenager z depa kterej sežral šalamounovo hov.o"
<a href="http://www.ping-timeout.de/sig/" target="_BLANK" ALT="Ping-Timeout Forum Signatur
Uživatelský avatar
Brain
podposkok
 
Příspěvky: 417
Registrován: 18.08.2005 23:16:56
Bydliště: Trvalé

Re: Co to je?

Nový příspěvekod gigous » 28.01.2010 13:22:16

Monty píše:Gigouši nepruď a změn si v nastavení vzhled.
Když se koukneš do informací, tak to tam píšu, můžeš si vybrat i vlastní.

Přesun fora byl nutný, staré forum se nevyvíjí, je děravé a proběhl přesun na nový server, kde je již PHP5.


nastavení jsem nenašel. a ty starý příspěvky jsi taky mohl smazat.
Uživatelský avatar
gigous
Hustej masér
 
Příspěvky: 590
Registrován: 19.11.2005 15:29:11
Bydliště: KH

Re: Co to je?

Nový příspěvekod Monty » 28.01.2010 14:30:14

gigous píše:
Monty píše:Gigouši nepruď a změn si v nastavení vzhled.
Když se koukneš do informací, tak to tam píšu, můžeš si vybrat i vlastní.

Přesun fora byl nutný, staré forum se nevyvíjí, je děravé a proběhl přesun na nový server, kde je již PHP5.


nastavení jsem nenašel. a ty starý příspěvky jsi taky mohl smazat.


Jaký starý příspěvky?
Nastavení jsi nenašel? Co třeba uživatelský panel?
Když musíš, tak musíš...
Uživatelský avatar
Monty
Předseda, site admin
 
Příspěvky: 2837
Registrován: 16.06.2003 21:42:18
Bydliště: Kutná Hora

Re: Co to je?

Nový příspěvekod gigous » 28.01.2010 14:33:59

kdo by to byl řekl, že uživatelský panel je nastavení? no smaž neaktuální příspěvky z fóra.
Uživatelský avatar
gigous
Hustej masér
 
Příspěvky: 590
Registrován: 19.11.2005 15:29:11
Bydliště: KH

Re: Co to je?

Nový příspěvekod chal » 28.01.2010 14:37:46

Tys ještě moc fór neviděl, gigoslave, co? :)

A co je podle tebe neaktuální příspěvek? Ty tvé výplody? A ten tvůj editovanej první post, dokazuje tvou stupiditu :mrgreen:
Uživatelský avatar
chal
Přispěvovatel
 
Příspěvky: 211
Registrován: 04.12.2007 12:47:21

Re: Co to je?

Nový příspěvekod Monty » 28.01.2010 15:56:52

gigous píše:kdo by to byl řekl, že uživatelský panel je nastavení? no smaž neaktuální příspěvky z fóra.


Gigouši, někdo něco povolí a doufá, že uživatelé nebudou pitomci a zneužívat toho, opět jsi dosáhl toho, že vlastní příspěvky nepůjdou editovat.
Když musíš, tak musíš...
Uživatelský avatar
Monty
Předseda, site admin
 
Příspěvky: 2837
Registrován: 16.06.2003 21:42:18
Bydliště: Kutná Hora

Re: Co to je?

Nový příspěvekod gigous » 28.01.2010 20:33:10

Monty píše:
gigous píše:kdo by to byl řekl, že uživatelský panel je nastavení? no smaž neaktuální příspěvky z fóra.


Gigouši, někdo něco povolí a doufá, že uživatelé nebudou pitomci a zneužívat toho, opět jsi dosáhl toho, že vlastní příspěvky nepůjdou editovat.


vítej v realitě. lidská naivita je bezmezná :lol:
Uživatelský avatar
gigous
Hustej masér
 
Příspěvky: 590
Registrován: 19.11.2005 15:29:11
Bydliště: KH

Re: Co to je?

Nový příspěvekod gigous » 28.01.2010 20:41:18

chal píše:Tys ještě moc fór neviděl, gigoslave, co? :)

A co je podle tebe neaktuální příspěvek? Ty tvé výplody? A ten tvůj editovanej první post, dokazuje tvou stupiditu :mrgreen:

neaktuální příspěvek je řekněme vlákno do kterého rok nikdo nepřispěl. nebo jestli tady z toho chcete udělat databázi názorů, keců , vtipů, urážek nebo třeba chorobomyslných výplodů tak to sem asi přestanu přispívat.
Uživatelský avatar
gigous
Hustej masér
 
Příspěvky: 590
Registrován: 19.11.2005 15:29:11
Bydliště: KH

Re: Co to je?

Nový příspěvekod gigous » 28.01.2010 20:51:40

poslední dobou je to nějaká mánie měnit design. ještě ted jsem napruženej z toho co udělali s grafickým rozhraním na aukru. :minigun:
Uživatelský avatar
gigous
Hustej masér
 
Příspěvky: 590
Registrován: 19.11.2005 15:29:11
Bydliště: KH

Re: Co to je?

Nový příspěvekod Monty » 28.01.2010 21:18:54

gigous píše:poslední dobou je to nějaká mánie měnit design. ještě ted jsem napruženej z toho co udělali s grafickým rozhraním na aukru. :minigun:


Tohle nebylo toho důvodu, že bych neměl co dělat, ale proto, že bylo potřeba migrovat. Kdyby si nebyl zabedněnej, tak si změníš vzhled na ten starej, co byl i ve starém foru a neprudíš.
Když musíš, tak musíš...
Uživatelský avatar
Monty
Předseda, site admin
 
Příspěvky: 2837
Registrován: 16.06.2003 21:42:18
Bydliště: Kutná Hora

Re: Co to je?

Nový příspěvekod ludvik » 28.01.2010 22:28:11

Je to fórum, prostor pro diskuse. Nevidím důvod proč by se něco starého mělo mazat. Sice v každém fóru je spousta balastu (zvlášť v našem díky tobě), ale rozhodně musí zůstat možnost si cokoliv dohledat i deset let zpětně.

Jediná část která má cenu promazávat je Bazar.

Mimochodem v uživatelském nastavení si můžeš nastavit jak staré příspěvky chceš vidět.

gigous píše:neaktuální příspěvek je řekněme vlákno do kterého rok nikdo nepřispěl. nebo jestli tady z toho chcete udělat databázi názorů, keců , vtipů, urážek nebo třeba chorobomyslných výplodů tak to sem asi přestanu přispívat.
Když už musíš, tak jsi v .... nuclear.khnet.info
Uživatelský avatar
ludvik
Site Admin
 
Příspěvky: 1976
Registrován: 18.06.2003 08:40:10

Re: Co to je?

Nový příspěvekod chal » 28.01.2010 23:01:52

Gigoslave abys to pochopil, Ludva promine: "v uživatelském nastavení..." znamená v "Uživatelském panelu"

A konečně jsi napsal něco k věci: "...chorobomyslných výplodů tak to sem asi přestanu přispívat" - snad si za tím budeš stát a nebudeš prudit chorobomyslnými výplody :mrgreen:
Uživatelský avatar
chal
Přispěvovatel
 
Příspěvky: 211
Registrován: 04.12.2007 12:47:21

Další

Zpět na Dění v síti

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron