herní server

Fórum pro hráče, zde jsi vylévejte své hráčské problémy.

Moderátoři: Baracuda, Czernobyl, dwori

Nový příspěvekod Baracuda » 05.05.2006 09:31:58

Dovolim si trosku OT: cim vic nas je, tim vic to je anonymni. Vsak sam vis, ze na zacatku jsme se znali vsichni, jeste obcas vzpominam na ten puvodni verlichat(misto jabbu),ci jak se to jmenovalo... A lidi to uz beru cisto jako ISP, ne jako komunitu. A z toho i plyne, ze 99% useru nevidi duvod proc delat neco navic, kdyz zaplatili tech 350,- Vsechno ma svoje plusy i minusy a tohle je jedn z tech minusu. Ale tim si rozhodne nechci stezovat, nejakej sociolog by urcite potvrdil, ze tohle je standartni lidsky chovani, minimalne Cechu... :lol:
..::^-_-^::..

Linux is like a wigwam NO Windows NO Gates and an Apache inside
Baracuda
Hustej masér

Nový příspěvekod Baracuda » 05.05.2006 09:33:02

A hlavne mi prijde hloupy, aby tak nadupana masina lezela na siti ladem... :lol:

Baracuda
Hustej masér

Nový příspěvekod Monty » 05.05.2006 09:50:02

Baracuda píše:Dovolim si trosku OT: cim vic nas je, tim vic to je anonymni. Vsak sam vis, ze na zacatku jsme se znali vsichni, jeste obcas vzpominam na ten puvodni verlichat(misto jabbu),ci jak se to jmenovalo... A lidi to uz beru cisto jako ISP, ne jako komunitu. A z toho i plyne, ze 99% useru nevidi duvod proc delat neco navic, kdyz zaplatili tech 350,- Vsechno ma svoje plusy i minusy a tohle je jedn z tech minusu. Ale tim si rozhodne nechci stezovat, nejakej sociolog by urcite potvrdil, ze tohle je standartni lidsky chovani, minimalne Cechu... :lol:

Ona to je totiž normální lenost
Když musíš, tak musíš...
Monty
Předseda, site admin

Nový příspěvekod ludvik » 05.05.2006 10:41:22

Asi navrhnu to, co mají v KLfree ... "informační" schůzky ... dvakrát do měsíce přijdou všichni na přijetí čekající možnáuseři a tam se jim do hlavy naleje všechno, co je potřeba. No a pokud si to nerozmyslí, tak zůstanou. Evidentně jim to funguje taky dobře.
U nás si v pondělí někdo zavolá a v úterý už funguje ... to je možná i proti stanovám.
Když už musíš, tak jsi v .... nuclear.khnet.info
ludvik
Místopředseda, Site admin

Nový příspěvekod dalicros » 05.05.2006 12:31:05

jiste barca nezklame ...
btw. prijmacky jsou nekdy ke konci cervna a pokud je neudelas tak ti nedam suchar ...
PS pokud mi to cas dovoli tak ti i helpnu, akorat moc casu nemam :((((((((
dalicros
Hodný pán s kloboukem

Nový příspěvekod Monty » 05.05.2006 12:34:21

dalicros píše:jiste barca nezklame ...
btw. prijmacky jsou nekdy ke konci cervna a pokud je neudelas tak ti nedam suchar ...
PS pokud mi to cas dovoli tak ti i helpnu, akorat moc casu nemam :((((((((

Vlk taky sliboval...
Když musíš, tak musíš...
Monty
Předseda, site admin

Nový příspěvekod dalicros » 05.05.2006 13:21:08

ale koza zustala cela ...
dalicros
Hodný pán s kloboukem

Nový příspěvekod Baracuda » 05.05.2006 16:02:51

2Dalik: tak si to kdyztak vezmeme pak spolu na VS jako semestralku, treba nam to nekdo sezere... :lol: :lol: :lol:

Baracuda
Hustej masér

Nový příspěvekod Joesek » 05.05.2006 17:15:54

no...koukam ale ze jak cod tak cs servery bezej dost nepravidelne zda-li vubec...mám vypracované komplet configy na cs non-steam server (rcon a pokud bude fakat hltv), ale potřebuju přístup k serveru. vím že se to montymu moc nechce ale řešit to přes x lidi je docela blby a na dlouhy lokte. me se v podstate jedna jen o nahrani veskerejch configů, vytvoření kvalitního spouštěče a otestování rconu. vic by me na serveru nezajimalo a bezel by podle myho docela kvalitni nonsteam server. administrace cod (nevim co tam se pouziva na spravu treba při FW/TG) by se mogl ujmout treba yuri kdys je ten master admin na gameparku :wink:

Hōra ruit!
...memento mori
Joesek
Hustej masér

Nový příspěvekod Monty » 05.05.2006 21:29:21

Joesek píše:no...koukam ale ze jak cod tak cs servery bezej dost nepravidelne zda-li vubec...mám vypracované komplet configy na cs non-steam server (rcon a pokud bude fakat hltv), ale potřebuju přístup k serveru. vím že se to montymu moc nechce ale řešit to přes x lidi je docela blby a na dlouhy lokte. me se v podstate jedna jen o nahrani veskerejch configů, vytvoření kvalitního spouštěče a otestování rconu. vic by me na serveru nezajimalo a bezel by podle myho docela kvalitni nonsteam server. administrace cod (nevim co tam se pouziva na spravu treba při FW/TG) by se mogl ujmout treba yuri kdys je ten master admin na gameparku :wink:

To si dohodni s Drussem, už jsem mu říkal, že když vypne server a pak zapne, že má COD nahodit. CS tam není.

PS: taky existuje jabber a stačí napsat nahod server
Když musíš, tak musíš...
Monty
Předseda, site admin

Nový příspěvekod Druss » 05.05.2006 22:09:29

Monty píše:To si dohodni s Drussem, už jsem mu říkal, že když vypne server a pak zapne, že má COD nahodit. CS tam není.

od té doby co si ten server nahodil jsem ho nevypínal takže smolik...a jestly vypadla chvilkově třeba eletrika tak to nemůžu vědět
Druss
nadposkok

Nový příspěvekod dwori » 05.05.2006 23:07:26

Druss píše:
Monty píše:To si dohodni s Drussem, už jsem mu říkal, že když vypne server a pak zapne, že má COD nahodit. CS tam není.

od té doby co si ten server nahodil jsem ho nevypínal takže smolik...a jestly vypadla chvilkově třeba eletrika tak to nemůžu vědět

muzes si kontrolovat uptime os, tak nekecej :))
bylo, nebylo ... a az zase bude, tak nebudem
dwori
Polobůh

Nový příspěvekod Monty » 05.05.2006 23:45:52

Druss píše:

Nevím jak dlouho to neběželo, ale prostě cod nešlo, to nic nemění na tom, že se to dá nahlásit po jabu.
Když musíš, tak musíš...
Monty
Předseda, site admin

Nový příspěvekod Druss » 05.05.2006 23:48:25

Monty píše:
Druss píše:

Nevím jak dlouho to neběželo, ale prostě cod nešlo, to nic nemění na tom, že se to dá nahlásit po jabu.

Přesně
Druss
nadposkok

Nový příspěvekod Milda » 06.05.2006 20:02:58

Paráda tak zejtra jestli to pude bez problemů, tak to vyskoušim :!:

Měl bych dotaz: Běží server nonstop nebo např" 7:00-21:00 :?:
Milda
Prvok

PředchozíDalší

Zpět na Gamers