Nabídka

Diskuze o projektech a úkolech, na kterých se v síti pracuje

Nabídka

Nový příspěvekod Robert » 25.05.2006 22:31:33

Dobrý den,
nevěděl jsem kam to napsat a tohle forum mi přišlo nejvhodnější. Asi před měsícem díky KH netu připojil na net a je to fajn a určitě bude i dál. Taky jsem nakoupil (a přečetl) informaci o novém zábavním serveru pro KHnet a proto píšu. CS jsem sice zatím nerozchodil, ale to se podá:o) Pokud by se našel někdo, kdo má nějaký herní projekt, který by chtěl na tomto serveru realizovat (a dostal by samozřejmě zelenou), tak bych rád přiložil ruku k dílu a chci nabídnout své znalosti i zkušenosti z oblasti programování a pomoci s vývojem. Asi by se přímo nemuselo ani jednat o herní projekt i když bych byl v případě herního projektu nejraději. Na vedení tohoto projektu (dá-li se to tak nazvat) si ovšem zatím netroufám, protože na to nemám zkušenosti. Proto hledám někoho kdo nějaký projekt má, byť jen na papíře a chtěl by ho zkusit realizovat. Co tedy vlastně umím a neumím a mohu nabídnout - programováním se zabývám už od starých a dobrých osmibiťáků a teď pracuju již sedmým rokem jako programátor v jedné Kolínské firmě ve dvoučleném týmu, kde tvořím informační systémy. Zvládám:

Visual C++ (standard + WinApi) - velmi dobře
Visual basic - velmi dobře
.NET framework 2.0 - velmi dobře
SQL - velmi dobře
MSSQL, Firebird, šáhl jsem i na Oracle a MySQL

DirectX - dobře
OpenGL - málo

Java - nějaké aplikace jsem v Javě napsal, ale nemám jí moc rád.
HTML - dobře
PHP, ASP - trochu

mám i nějaké minimální znalosti grafiky a některých grafických programů. Aplikace navrhuju a programuju zásadně objektově. V soukromí jsem se pokoušel vyvíjet nějaké hry v týmu po Internetu, nikdy nebylo ale nic dokončeno (mimo pár vlasních prvotních maličkostí) a vždy to skončilo tak, že jsem zůstal a pracoval sám :o), tak snad budou kutnohoráci jiní (pokud se najdou:o). Myslím, že to by mohlo zatím stačit.
Přeju pěknej den
Robert Svoboda
Uživatelský avatar
Robert
Prvok
 
Příspěvky: 24
Registrován: 30.03.2005 13:36:16
Bydliště: Kutná Hora

Nový příspěvekod ludvik » 29.05.2006 11:20:11

Ty jsi na nás pro změnu moc dobrej ...

Ani mě momentálně nic nenapadá, k čemu tě využít. Už jenom proto, že jsi windowsák. Zkoušel jsi dělat v MONO? Je to implementace .NET pro unixy. Ale třeba se někdo ozve i na herní projekt. Podpora ze strany khnetu jako takového nebude problém (v rozumných mezích - zasekat nejdůležitější server vývojem hry asi nenecháme).

Jeden můj kámoš programuje hru, nechceš se přidat? Prý 3D FPS+RPG (snad jsem ty zkratky napsal dobře).
Když už musíš, tak jsi v .... nuclear.khnet.info
Uživatelský avatar
ludvik
Site Admin
 
Příspěvky: 1976
Registrován: 18.06.2003 08:40:10

Re: Nabídka

Nový příspěvekod Monty » 29.05.2006 17:54:46

Ujmul by jsi se projektu zlaté stránky jako team leader?
Když musíš, tak musíš...
Uživatelský avatar
Monty
Předseda, site admin
 
Příspěvky: 2837
Registrován: 16.06.2003 21:42:18
Bydliště: Kutná Hora

Re: Nabídka

Nový příspěvekod Robert » 30.05.2006 09:17:42

ludvik píše:Ty jsi na nás pro změnu moc dobrej ...

Zkoušel jsi dělat v MONO? Je to implementace .NET pro unixy. Ale třeba se někdo ozve i na herní projekt. Podpora ze strany khnetu jako takového nebude problém (v rozumných mezích - zasekat nejdůležitější server vývojem hry asi nenecháme).

Jeden můj kámoš programuje hru, nechceš se přidat? Prý 3D FPS+RPG (snad jsem ty zkratky napsal dobře).


Moc dobrej? Nevím ... každej zná a umí něco jinýho. O portaci .NET na Unix (projekt MONO) vím, ale to je vše - nikdy jsem se na to nekoukal blíže. Jde mi o to nebýt jen konzument khnetu (viz příspěvky dění v síti) a pomoci (pokud bude potřeba) a také nasbírat v oblasti vývoje her (pokud to bude herní projekt) nějaké zkušenosti (nějaké malé již mám) - píšu sice o hrách, ale asi to nemusí být přímo hra.

Pokud sem hodíš kontakt na toho tvého kámoše a pokud bude chtít, tak spolu můžeme promluvit - rád poznám kutnohoráky, kteří se v téhle oblasti pohybují - i když 3D FPS a RPG k tomu je na amatéra docela velký sousto (98% takových projektů není nikdy dokončeno) ... ale kdo ví :)

Pro Montyho: Co je projekt zlaté stránky? To je nějaký katalog firem nebo telefonní seznam?
Uživatelský avatar
Robert
Prvok
 
Příspěvky: 24
Registrován: 30.03.2005 13:36:16
Bydliště: Kutná Hora

Nový příspěvekod dalicros » 30.05.2006 09:21:55

2 robert : je to neco podobneho, popis je tady http://www.khnet.info/view.php?cisloclanku=2006052701 ...
Uživatelský avatar
dalicros
Hodný pán s kloboukem
 
Příspěvky: 622
Registrován: 25.01.2004 14:03:17
Bydliště: Baron von Zhidenitz

Nový příspěvekod ludvik » 30.05.2006 09:30:33

No, on ten kámoš zase až takový amatér není. Je to blázen :-)

ICQ: 47004332 Michal Vojtíšek. Odkaž se na mě.

Ale s khnetem to nic společného nemá, on je z Nymburka. Jenom mě to tak napadlo, protože se s tím pářou už asi dva roky.
Když už musíš, tak jsi v .... nuclear.khnet.info
Uživatelský avatar
ludvik
Site Admin
 
Příspěvky: 1976
Registrován: 18.06.2003 08:40:10

Re: Nabídka

Nový příspěvekod Monty » 24.03.2007 01:53:12

Nechceš si vzít ty Zlaté stránky?

Robert píše:Dobrý den,
nevěděl jsem kam to napsat a tohle forum mi přišlo nejvhodnější. Asi před měsícem díky KH netu připojil na net a je to fajn a určitě bude i dál. Taky jsem nakoupil (a přečetl) informaci o novém zábavním serveru pro KHnet a proto píšu. CS jsem sice zatím nerozchodil, ale to se podá:o) Pokud by se našel někdo, kdo má nějaký herní projekt, který by chtěl na tomto serveru realizovat (a dostal by samozřejmě zelenou), tak bych rád přiložil ruku k dílu a chci nabídnout své znalosti i zkušenosti z oblasti programování a pomoci s vývojem. Asi by se přímo nemuselo ani jednat o herní projekt i když bych byl v případě herního projektu nejraději. Na vedení tohoto projektu (dá-li se to tak nazvat) si ovšem zatím netroufám, protože na to nemám zkušenosti. Proto hledám někoho kdo nějaký projekt má, byť jen na papíře a chtěl by ho zkusit realizovat. Co tedy vlastně umím a neumím a mohu nabídnout - programováním se zabývám už od starých a dobrých osmibiťáků a teď pracuju již sedmým rokem jako programátor v jedné Kolínské firmě ve dvoučleném týmu, kde tvořím informační systémy. Zvládám:

Visual C++ (standard + WinApi) - velmi dobře
Visual basic - velmi dobře
.NET framework 2.0 - velmi dobře
SQL - velmi dobře
MSSQL, Firebird, šáhl jsem i na Oracle a MySQL

DirectX - dobře
OpenGL - málo

Java - nějaké aplikace jsem v Javě napsal, ale nemám jí moc rád.
HTML - dobře
PHP, ASP - trochu

mám i nějaké minimální znalosti grafiky a některých grafických programů. Aplikace navrhuju a programuju zásadně objektově. V soukromí jsem se pokoušel vyvíjet nějaké hry v týmu po Internetu, nikdy nebylo ale nic dokončeno (mimo pár vlasních prvotních maličkostí) a vždy to skončilo tak, že jsem zůstal a pracoval sám :o), tak snad budou kutnohoráci jiní (pokud se najdou:o). Myslím, že to by mohlo zatím stačit.
Přeju pěknej den
Robert Svoboda
Když musíš, tak musíš...
Uživatelský avatar
Monty
Předseda, site admin
 
Příspěvky: 2837
Registrován: 16.06.2003 21:42:18
Bydliště: Kutná Hora

Nový příspěvekod dalicros » 24.03.2007 02:29:32

on s namam na nich zacal ...
Uživatelský avatar
dalicros
Hodný pán s kloboukem
 
Příspěvky: 622
Registrován: 25.01.2004 14:03:17
Bydliště: Baron von Zhidenitz


Zpět na Projekty a úkoly

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron