Zlaté stránky (www.potrebuju.info)

Diskuze o projektech a úkolech, na kterých se v síti pracuje

Nový příspěvekod Monty » 25.03.2007 12:33:49

King píše:
Monty píše:
dalicros píše:mno ja momentalne delam bakalarku, to ma u me vetsi prioritu ...


To vím, ale makat může i někdo jinej :-D


Už tě to zase bere? Děkuju všem zůčastněným v projektu Zlaté stránky. Škoda, že to nedopadlo a už od toho za sebe ani nic nečekám. Nevim, jak je složité napsat něco takového jako je Dalikova první verze ale předpokládám, že asi dlouho ne tak nechápu proč se hlásíte na pomoc do takového projektu když pak uvedenou věc nedotáhnete do konce. Chápu, že nemáte každý čas ale pár hodinek jste tomu věnovat mohli. Nemyslim to nijak zle a nečekám že mi tady budete vysvětlovat proč to nešlo nebo mě pranýřovat za kritiku. Buď Vás to nakopne nebo ne. Dík


Bere mě to, protože tohle je zrovna projekt, který by něco KHnetu dal a měl potenciál vyvinout se v info web pro kh, kde mohli být všechny firmy v KH a instituce a tak, nic pořádného tu není....
Když musíš, tak musíš...
Uživatelský avatar
Monty
Předseda, site admin
 
Příspěvky: 2837
Registrován: 16.06.2003 21:42:18
Bydliště: Kutná Hora

Nový příspěvekod dalicros » 25.03.2007 19:56:36

Kingu evidentne nemas ani tucha co znamena naprogramovat neco takovyho .... rozhodne to neni par hodin, navic ja tedka fakt totalne nemam cas, dokonce jsem musel vynechat do cca kvetna i montaze ... tech par volnejch chvilek co jsem mel jsem radsi venoval projektum za ktery jsem mel nejaky penize, vubec nevylucuju, ze se k tomu jeste nevratim, ale potrebuju nekoho na grafiku a web, ale to je hudba budoucnosti ... aspon jsem mel vuli, kody jsou rozdelany, relativne dobre zdokumentovany, jestli se nekdo chce zapojit muze, ja se aspon snazil co mi cas stacil ...

kdyz uz sme u toho venovat tomu par hodin, udelat jedny nejmenovany mrize trva daleko kratsi dobu, nez napsat tu pre-alfa verzi co je ted a nekomu (nebudu jmenovat) to trvalo o dost dyl .... :roll:

teste se na cerven, treba se k tomu dostanu 8)
Uživatelský avatar
dalicros
Hodný pán s kloboukem
 
Příspěvky: 622
Registrován: 25.01.2004 14:03:17
Bydliště: Baron von Zhidenitz

Nový příspěvekod Monty » 25.03.2007 20:02:29

Taky to nemusí dělat všechno Dalík....
Když musíš, tak musíš...
Uživatelský avatar
Monty
Předseda, site admin
 
Příspěvky: 2837
Registrován: 16.06.2003 21:42:18
Bydliště: Kutná Hora

Nový příspěvekod King » 26.03.2007 17:26:51

dalicros píše:Kingu evidentne nemas ani tucha co znamena naprogramovat neco takovyho .... rozhodne to neni par hodin, navic ja tedka fakt totalne nemam cas, dokonce jsem musel vynechat do cca kvetna i montaze ... tech par volnejch chvilek co jsem mel jsem radsi venoval projektum za ktery jsem mel nejaky penize, vubec nevylucuju, ze se k tomu jeste nevratim, ale potrebuju nekoho na grafiku a web, ale to je hudba budoucnosti ... aspon jsem mel vuli, kody jsou rozdelany, relativne dobre zdokumentovany, jestli se nekdo chce zapojit muze, ja se aspon snazil co mi cas stacil ...

kdyz uz sme u toho venovat tomu par hodin, udelat jedny nejmenovany mrize trva daleko kratsi dobu, nez napsat tu pre-alfa verzi co je ted a nekomu (nebudu jmenovat) to trvalo o dost dyl .... :roll:

teste se na cerven, treba se k tomu dostanu 8)


Jasně že nemám ani tuchy kolik času trvá to naprogramovat. Mříže mi trvaly taky dlouho jenže sem je dělal vlastně téměř sám. Krom pomoci Tweetyho. Taky nemám tolik času vlastně téměř žádný a tohle nebyla kritika na tebe. Vlastě ani nikoho jiného jen mi šlo o to že se někdo do projektu přihlásí a pak se nepodílí. Spíš vidím problém v organizování práce. Stejný je to s mřížema když já neměl čas mohl se toho klidně ujmout někdo jiný.


Byl bych rád kdyby jednou v budoucnu byly vytvořeny týmy různých zručných a ochotných členů kteří budou mít zájem se na něčem podílet i za cenu toho že do nich bude naše sdružení investovat prostředky třeba na nákup těch montérek s nápisem technik sítě KHnet a tak podobně.
Pentium II 350 MHz. 64MB RAM , 8.6 GB HDD, CD- ROM.
Uživatelský avatar
King
nadposkok
 
Příspěvky: 794
Registrován: 02.12.2004 17:10:34
Bydliště: pod Alcomou

Předchozí

Zpět na Projekty a úkoly

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron