CHT2L BYCH SE PŘIPOJIT

Naše fórum je bohužel mrtvé. Je zde tak malá návštěvnost, že nikdo nemůže čekat odpověď leckdy ani do měsíce. Použijte jiné kanály, e-mail, jabber, telefon.

CHT2L BYCH SE PŘIPOJIT

Nový příspěvekod chal » 04.12.2007 14:28:46

Dobrý den, rád bych se připojil k Vašemu sdružení.

Bydlím v KH v Selecké ulici čp 652 v horním patře.

Do síťové karty mám zapojeno APčko Airlive WL 5460, "vidím" váš přístupový bod Kruhák a zajímalo by mě jestli toto zařízení bude s vaší sítí spolupracovat a jaká je potřeba síla signálu. Myslím, že mám signál silný dost i bez směrové antény.

Ještě bych se rád zeptal, jak to pak vše probíhá když si budu chtít vše zprovoznit sám, dostanu všechny potřebné údaje pro připojení? Nebo mi musí vše nastavit váš spolupracovník?

Děkuji za odpověď...
Uživatelský avatar
chal
Přispěvovatel
 
Příspěvky: 211
Registrován: 04.12.2007 12:47:21

Re: CHT2L BYCH SE PŘIPOJIT

Nový příspěvekod protheus » 04.12.2007 17:49:13

chal píše:Dobrý den, rád bych se připojil k Vašemu sdružení.

Bydlím v KH v Selecké ulici čp 652 v horním patře.

Do síťové karty mám zapojeno APčko Airlive WL 5460, "vidím" váš přístupový bod Kruhák a zajímalo by mě jestli toto zařízení bude s vaší sítí spolupracovat a jaká je potřeba síla signálu. Myslím, že mám signál silný dost i bez směrové antény.

Ještě bych se rád zeptal, jak to pak vše probíhá když si budu chtít vše zprovoznit sám, dostanu všechny potřebné údaje pro připojení? Nebo mi musí vše nastavit váš spolupracovník?

Děkuji za odpověď...


Zavolej na můj mobyl 774202156 a já ti potřebné věci rád zdělím a probereme možnosti toho připojení ju.
Uživatelský avatar
protheus
Člen rady
 
Příspěvky: 155
Registrován: 10.03.2004 18:59:25
Bydliště: Nekonečný vesmír

Nový příspěvekod chal » 04.12.2007 22:32:35

OK zatím díky...
Uživatelský avatar
chal
Přispěvovatel
 
Příspěvky: 211
Registrován: 04.12.2007 12:47:21


Zpět na Chtěl(a) bych se připojit

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron