Rozšíření KHnetu do dalších obcí

Naše fórum je bohužel mrtvé. Je zde tak malá návštěvnost, že nikdo nemůže čekat odpověď leckdy ani do měsíce. Použijte jiné kanály, e-mail, jabber, telefon.

Re: Rozšíření KHnetu do dalších obcí

Nový příspěvekod bifi » 25.03.2013 19:38:19

a ty to dělaš z dobrý z přesvětčení nebo pobíráš mzdu ? :lol:
Tuning,gel a techno,milujem to všechno,izolepou auto zpras,hurá na Mimoňský sraz.
Uživatelský avatar
bifi
hujer
 
Příspěvky: 432
Registrován: 29.09.2005 22:51:23
Bydliště: KH,JL,CH

Re: Rozšíření KHnetu do dalších obcí

Nový příspěvekod King » 25.03.2013 20:09:54

bifi píše:a ty to dělaš z dobrý z přesvětčení nebo pobíráš mzdu ? :lol:


Já to dělám z přesvědčení a beru za to mzdu což nelze spojovat. Nevim sice proč si to spojil ale asi tušim. Kdyby si se zeptal chodíš do zaměstnanání nebo tě to baví tak to je slušná otázka ale dělat z někoho "supa" proto že za to je odměna mi nepřijde adekvátní. Ano zadarmo jsme to dělali všichni několik let .
Pentium II 350 MHz. 64MB RAM , 8.6 GB HDD, CD- ROM.
Uživatelský avatar
King
nadposkok
 
Příspěvky: 794
Registrován: 02.12.2004 17:10:34
Bydliště: pod Alcomou

Re: Rozšíření KHnetu do dalších obcí

Nový příspěvekod bifi » 25.03.2013 20:20:24

vidíš supe šupky dupky spinkat , at mužes frčet na obilu :lol:
Tuning,gel a techno,milujem to všechno,izolepou auto zpras,hurá na Mimoňský sraz.
Uživatelský avatar
bifi
hujer
 
Příspěvky: 432
Registrován: 29.09.2005 22:51:23
Bydliště: KH,JL,CH

Re: Rozšíření KHnetu do dalších obcí

Nový příspěvekod Monty » 25.03.2013 20:33:51

Asi to špatně neděláme, když je u nás i technik od JONa :-D. Až k tobě přijedou, tak se zeptej, jaké mají v práci prostředí. Jakým stylem je platí (na výši platu nenarážím) apod. Než aby Jonáš investoval do nájmu na Žandově, tak prohlásí, že si za to koupí radši nový gumy na auto a místo toho postaví tyčkopříhradu, ze který bude jednou průser.
A my se taky hádáme, někdy i do krve. Ale i tak si myslím, že to je po pracovní stránce lepší jak jinde.

Ano, Vidice jsou z části i můj problém, ale prostě když je *** na bobek *** vidět, tak se mi to připojovat nechce (JON je o půl kilometru doleva). A z druhého vybraného baráku se mi nikdo neozval. Mluvil jsem s ním asi 2x - prý až bude střecha.

Stojím za tím, že khnet za posledních pár let udělal pořádný skok dopředu. A ano, zaměstnanci khnetu dělají spoustu věcí a práce navíc, protože je to baví.

King píše:
bifi píše:a ty to dělaš z dobrý z přesvětčení nebo pobíráš mzdu ? :lol:


Já to dělám z přesvědčení a beru za to mzdu což nelze spojovat. Nevim sice proč si to spojil ale asi tušim. Kdyby si se zeptal chodíš do zaměstnanání nebo tě to baví tak to je slušná otázka ale dělat z někoho "supa" proto že za to je odměna mi nepřijde adekvátní. Ano zadarmo jsme to dělali všichni několik let .
Když musíš, tak musíš...
Uživatelský avatar
Monty
Předseda, site admin
 
Příspěvky: 2837
Registrován: 16.06.2003 21:42:18
Bydliště: Kutná Hora

Předchozí

Zpět na Chtěl(a) bych se připojit

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron